Pilietinės visuomenės institutas, „Baltosios pirštinės" kartu su VRK ruošiasi 2019 metų rinkimams

2017-07-28

Vakar, liepos 27 d., Vyriausiojoje rinkimų komisijoje (VRK) lankėsi Viešosios įstaigos „Pilietinės visuomenės institutas" direktorė Ieva Petronytė ir visuomeninės organizacijos „Baltosios pirštinės" vadovė Marija Šaraitė.

Pilietinės visuomenės institutas, „Baltosios pirštinės

Susitikimo metu kartu su VRK pirmininke Laura Matjošaityte buvo diskutuojama apie visuomenės nepakantumą politinės korupcijos apraiškoms rinkimuose skatinančių priemonių rengimą ir vykdymą. Aptartos bendradarbiavimo galimybės ir būdai artėjančiuose 2019 metų savivaldybių tarybų, Respublikos Prezidento, Europos Parlamento rinkimuose.

VRK kartu su Pilietinės visuomenės institutu bei „Baltosiomis pirštinėmis" pasiryžusi sutelkti profesines žinias ir įgūdžius jaunimo, bendruomenių bei su rinkimais dirbančių asmenų mokymams ir švietimui apie korupcijos apraiškas rinkimų metu.

Bendradarbiavimo tikslas – stiprinti pilietinę visuomenę, pilietinį sąmoningumą ir aktyvumą. Paskatinti rūpintis visuomenės gyvenimo skaidrumu, domėtis korupcijos problemomis, mokytis jas suprasti ir spręsti savo jėgomis.

Susitikimo nuotraukų albumą galima peržiūrėti paspaudus ant žemiau esančios nuotraukos. 

2017 07 27

 

 

Informaciją parengė:
Jūratė Sokolova
Mokymų ir komunikacijos skyrius
el. p.: jurate.sokolova@vrk.lt