Pristatyti projekto „Skaidrūs rinkimai" metu įgyvendintų veiklų rezultatai

2021-06-09

Birželio 9 d. Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) surengė nuotolinę projekto „Skaidrūs rinkimai" metu įgyvendintų veiklų rezultatų pristatymo konferenciją „Skaidrūs rinkimai: pokyčiai ir prognozės".

Pristatyti projekto „Skaidrūs rinkimai

Renginio metu Lietuvos savivaldybių administracijų, politinių partijų, visuomeninių organizacijų atstovams,  Lietuvos bibliotekininkams ir rinkėjams buvo pristatyti minėto projekto metu atlikti VRK informacinės sistemos modernizavimo darbai, kurių metu buvo atnaujinti „Rinkėjo puslapio" funkcionalumai ir VRK interneto svetainė, bei naujai sukurtos priemonės rinkimų dalyvių, rinkimų komisijų narių bei rinkėjų informavimui ir mokymams.

VRK duomenų apsaugos pareigūnas ir projekto „Skaidrūs rinkimai" vadovas Rokas Stabingis pasidžiaugė sėkmingais ne vienerius metus trukusio darbo rezultatais. Pasak jo, „vis daugiau rinkimų organizavimo darbų keliasi į elektroninę erdvę ir tai neabejotinai didina rinkimų skaidrumą. Rinkėjai paslaugas gali gauti neišeidami iš namų, yra geriau informuoti apie kandidatus, daugiau žino apie rinkimų procesus bei savo teises ir gali išrinkti, jų nuomone, geresnius valdžios atstovus".

Projekto „Skaidrūs rinkimai" trumpas vaizdinis pristatymas

Konferencijos „Skaidrūs rinkimai: pokyčiai ir prognozės" vaizdo įrašas

Projektas „Skaidrūs rinkimai" įgyvendinamas pagal 2014-2020 m. ES fondų investicijų veiksmų programos 10 prioriteto „Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas" 10.1.2-ESFA-V-916 priemonę „Nacionalinių kovos su korupcija priemonių įgyvendinimas".

 

Kontaktams: 
Tel. (8 5) 239 6295 
El. p. komunikacija@vrk.lt