Prasideda išankstinis balsavimas Seimo nario rinkimų Raseinių–Kėdainių apygardoje II ture

2023-09-12

Antradienį, rugsėjo 12 d., prasideda balsavimas iš anksto pirmalaikių Seimo nario rinkimų vienmandatėje Raseinių–Kėdainių apygardoje II ture. Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) primena rinkėjams, kada ir kur šios apygardos rinkėjai kviečiami balsuoti.

Prasideda išankstinis balsavimas Seimo nario rinkimų Raseinių–Kėdainių apygardoje II ture

Dėl Lietuvos Respublikos Seimo nario mandato II rinkimų ture liko varžytis du kandidatai: Andrius Bautronis, kurį iškėlė Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, ir Lietuvos socialdemokratų partijos keliamas Matas Skamarakas.

Balsavimas iš anksto vyks rugsėjo 12-14 dienomis, nuo 7 valandos ryto iki 20 valandos vakaro, Raseinių rajono savivaldybės pastate (V. Kudirkos g. 5, Raseiniai) ir Kėdainių rajono savivaldybės pastate (J. Basanavičiaus g. 36, Kėdainiai).  

Rugsėjo 13-15 dienomis balsavimo procesas bus organizuojamas RaseiniųKėdainių rinkimų apygardos teritorijoje esančiose sveikatos priežiūros bei socialinės priežiūros įstaigose, bausmių atlikimo vietose.  

Rugsėjo 15-16 dienomis rinkimų komisijų nariai suteiks galimybę balsuoti rinkėjams namuose ir lankys neįgaliuosius, juos slaugančius ar prižiūrinčius asmenis, dėl ligos laikinai nedarbingus žmones, taip pat – sulaukusius 70 metų ir vyresnius rinkėjus.

Rugsėjo 17-oji – pagrindinė pakartotinio balsavimo Seimo nario rinkimuose vienmandatėje RaseiniųKėdainių apygardoje diena. Rinkėjai laukiami savo rinkimų apylinkėse ar bet kurioje kitoje apygardos teritorijoje esančioje rinkimų apylinkėje nuo 7 valandos ryto iki 20 valandos vakaro. Rinkimų apylinkių sąrašas

Vyriausioji rinkimų komisija primena, kad rinkėjams einant balsuoti reikia pasiimti tik savo asmens dokumentą, kuriame yra rinkėjo nuotrauka ir asmens kodas: Lietuvos Respublikos pasą, asmens tapatybės kortelę, vairuotojo pažymėjimą ir pan.

Rinkimų kodeksas numato, kad pasibaigus pakartotiniam balsavimui išrinktu bus laikomas tas kandidatas, kuris surinks daugiau rinkėjų balsų.

 

Kontaktams: 
Tel. (8 5) 239 6295 
El. p. komunikacija@vrk.lt