Jonavos ir Šakių rajonų savivaldybių rinkimų komisijų pirmininkai įgijo įgaliojimus

2017-01-25

Šiandien, sausio 25 d., Vyriausiojoje rinkimų komisijoje Jonavos rajono savivaldybės rinkimų komisijos pirmininkė Rasa Raicevičienė ir Šakių rajono savivaldybės rinkimų komisijos pirmininkė Jūratė Šneideraitienė davė rašytinius pasižadėjimus. Pasirašęs pasižadėjimus pirmininkai pradėjo eiti pareigas.

Jonavos ir Šakių rajonų savivaldybių rinkimų komisijų pirmininkai įgijo įgaliojimus

Rašytinius pasižadėjimus eiti šias pareigas priėmė Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) pirmininkas Zenonas Vaigauskas. Komisijų pirmininkams buvo įteikti pažymėjimai.

Nuo šiandien rinkimų komisijų pirmininkams draudžiama bet kokia politinė agitacija ar bandymai kitais būdais lemti rinkėjų nuomonę. Analogiški reikalavimai, kai pasirašys pasižadėjimus, bus taikomi ir šių komisijų nariams. Komisijų nariai į pirmąjį posėdį susirinkti ir rašytinus pasižadėjimus duoti Jonavoje ir Šakiuose turėtų iki sausio 28 d.

Komisijų pirmininkai buvo supažindinti su artimiausių darbų eiga, apžvelgta kandidatų vienmandatėse rinkimų apygardose kėlimo tvarka, parašų tikrinimas, kiti aktualūs rinkimų organizavimo klausimai bei naujovės. Akcentuota rinkimų komisijų mokymų svarba bei rinkėjų papirkimų tyrimų klausimai.

Jonavos rajono savivaldybės mero rinkimus kuruos VRK nariai Rokas Stabingis ir Algis Urbonas, o Šakių rajono savivaldybės mero rinkimus – VRK nariai Arnas Neverauskas ir Živile Verbylaitė.

Renginio nuotraukų albumą galima peržiūrėti paspaudus ant žemiau esančios nuotraukos.

2017-01-25