Pirmadienį baigiasi terminas registruotis politiniais kampanijos dalyviais pirmalaikiuose Kupiškio rajono savivaldybės mero rinkimuose

2023-07-14

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) primena, kad liepos 17 d. baigiama politinės kampanijos dalyvių registracija dalyvauti 2023 m. spalio 8 d. vyksiančiuose pirmalaikiuose Kupiškio rajono savivaldybės mero rinkimuose. Tik užsiregistravus politinės kampanijos dalyviu galima teikti pareiškinius dokumentus bei įgyti turtinių prievolių dėl rinkimų politinės kampanijos išlaidų (sudaryti sutartis, užsakyti paslaugas).

Pirmadienį baigiasi terminas registruotis politiniais kampanijos dalyviais pirmalaikiuose Kupiškio rajono savivaldybės mero rinkimuose
Rinkimų kodeksas numato, kad politinės kampanijos dalyviais registruotis privalo politinės organizacijos (politinės partijos ir politiniai komitetai), kurios planuoja kelti kandidatus į merus šiuose rinkimuose. Taip pat – teisę būti kandidatais turintys fiziniai asmenys, ketinantys išsikelti savarankiškai.
Iki šiol VRK jau yra registravusi keturis politinės kampanijos dalyvius. Kandidatus į Kupiškio rajono savivaldybės merus planuoja kelti Liberalų sąjūdis, Lietuvos regionų partija, Lietuvos socialdemokratų partija ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.
Nuolat atnaujinamą registruotų politinės kampanijos dalyvių sąrašą galite rasti ČIA.
Pirmalaikiai Kupiškio rajono savivaldybės mero rinkimai vyks 2023 m. spalio 8 d.
 
Kontaktams: