Nuo kitos savaitės VRK pristatinės naujovę – tinklalapį „Rinkėjo puslapis"

2015-05-22

Seminarai bus surengti penkiuose didžiausiuose šalies miestuose ir Alytuje. Tikimasi, kad tinklalapis startuos šią vasarą.

Nuo kitos savaitės VRK pristatinės naujovę – tinklalapį „Rinkėjo puslapis

Projektas „Rinkėjo puslapis" inicijuotas siekiant geriau aptarnauti rinkėjus ir skatinti jų aktyvumą rinkimuose. Visos rinkėjams, kandidatams, rinkimų komisijų nariams teikiamos elektroninės paslaugos bus prieinamos viename elektroninės erdvės lange – teikiama aktuali rinkimų informacija bei ankstesnių rinkimų duomenys.

„Rinkėjo puslapis" suteiks galimybę kandidatui lengviau pasiekti rinkėją, o rinkėjas galės naudotis įvairiomis elektroninėmis paslaugomis, kurios supaprastins dalyvavimą rinkimuose – užteks spustelėti pelės mygtuką, kad surastum reikiamą rinkimų apylinkę, atsispausdintum rinkėjo kortelę, pateiktum bei gautum el. dokumentus, paremtum kandidatu iškeltą ar išsikėlusį asmenį ir kt.

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) kviečia dalyvauti seminaruose, kuriuose pirmą kartą bus pristatyta ši naujovė – tinklalapis „Rinkėjo puslapis" (www.rinkejopuslapis.lt).

Seminarai vyks šešiuose Lietuvos miestuose – Alytuje, Panevėžyje, Šiauliuose, Klaipėdoje, Kaune ir Vilniuje, nuo gegužės 26 d. iki birželio 18 d. Registruotis į seminarus galite ČIA. Ten pat rasite ir seminarų programas. Kviečiame aktyviai dalyvauti ir dalytis informacija.

Po renginių Klaipėdoje, Kaune ir Vilniuje numatomi mokymai savivaldybių administracijų darbuotojams. Dviejų valandų trukmės (13:10–15:10) mokymuose. Juose bus kalbama apie rinkimų apylinkių ribų pakeitimus, taip pat tikimasi sulaukti rinkėjų pasiūlymų, kaip jas keisti.