Mokymai politinės kampanijos dalyvių iždininkams „Skaidrus ir atsakingas rinkimų finansų tvarkymas"

2020-06-16

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) kviečia politinės kampanijos dalyvių iždininkus į nuotolinius mokymus „Skaidrus ir atsakingas rinkimų finansų tvarkymas", kurie vyks š. m. liepos 3 d. (penktadienį) 14 val. Numatoma mokymų trukmė – 2 valandos.

Mokymai politinės kampanijos dalyvių iždininkams „Skaidrus ir atsakingas rinkimų finansų tvarkymas

Nuotoliniai mokymai vyks per programą ,,Microsoft Teams". Ją nemokamai atsisiųsti galima čia. Internetinė nuoroda, nukreipsianti į mokymus, dalyviui bus atsiunčiama jo registracijos formoje nurodytu el. pašto adresu.

Užsiregistruoti į nuotolinius mokymus galite čia.

Siekdami palaikyti mokymų kokybę ir išvengti trukdžių gerbiant mokymų moderatorius ir kitus dalyvius, visų dalyvių maloniai prašome prisijungus į mokymus išjungti savo mikrofonus.

Organizuojami mokymai yra Vyriausiosios rinkimų komisijos įgyvendinamo projekto „Skaidrūs rinkimai" (projekto kodas Nr. 10.1.2-ESFA-V-916-01-0017), pateikto pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 10 prioriteto „Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas" 10.1.2-ESFA-V-916 priemonę „Nacionalinių kovos su korupcija priemonių įgyvendinimas" dalis.

 

Kontaktams:
Tel.: (8 5) 239 6942
El. p.: komunikacija@vrk.lt