Marijampolės savivaldybės tarybos nario – mero rinkimai: prasideda išankstinis balsavimas

2017-09-05

Š. m. rugsėjo 6 d., trečiadienį, prasideda Marijampolės savivaldybės tarybos nario – mero rinkimų išankstinis balsavimas. Rinkėjai, kurie dėl įvairių priežasčių, rinkimų dieną (2017 m. rugsėjo 10 d.) negali atvykti ir balsuoti rinkimų apylinkėje, turės galimybę balsuoti iš anksto.

Marijampolės savivaldybės tarybos nario – mero rinkimai: prasideda išankstinis balsavimas

Balsuoti iš anksto galima Marijampolės savivaldybės pastate (adresu: J. Basanavičiaus a. 1, Marijampolė) rugsėjo 6 ir
7 dienomis nuo 8 iki 20 valandos.

Rinkėjas balsuojantis iš anksto, privalo turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę arba pasą).

Š. m. rugsėjo 6–8 dienomis prasidės balsavimas specialiuose paštuose. Balsuoti specialiuose paštuose gali tik rinkėjai, kurie dėl sveikatos būklės ar amžiaus yra ligoninėse, senelių namuose, socialinės rūpybos ar globos įstaigose ir todėl negali atvykti balsuoti į rinkimų apylinkę arba atlieka arešto ar laisvės atėmimo bausmę.

Balsavimas namuose vyks š. m. rugsėjo 8–9 dienomis. Balsuoti namuose turi teisę neįgalieji, dėl ligos laikinai nedarbingi, sulaukę 70 metų ir vyresni rinkėjai, jeigu jie dėl sveikatos būklės patys negali atvykti rinkimų dieną į rinkimų apylinkę. Norint balsuoti namuose, būtina raštu užsiregistruoti apylinkės rinkimų komisijoje arba portale Rinkėjo puslapis adresu www.rinkejopuslapis.lt ne vėliau kaip iki trečiadienio, rugsėjo 6 d.

Nauji Marijampolės savivaldybės tarybos nario – mero rinkimai vyks š. m. rugsėjo 10 d. Balsuojama rinkimų apylinkėse nuo 7 iki 20 val. Su savimi būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Marijampolės savivaldybės tarybos nario – mero rinkimuose balsavimo teise galės pasinaudoti 48 789 į sąrašus įtraukti rinkėjai.

 

Kontaktams:
Tel.: (8 5) 239 6942,
el. p.: komunikacija@vrk.lt