Liko mėnuo iki politinės kampanijos dalyvių registracijos Trakų mero rinkimuose pabaigos

2021-06-18

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) primena, kad iki politinės kampanijos dalyvių registracijos dalyvauti 2021 m. spalio 10 d. vyksiančiuose Trakų rajono savivaldybės tarybos nario – mero rinkimuose liko mėnuo.

Liko mėnuo iki politinės kampanijos dalyvių registracijos Trakų mero rinkimuose pabaigos

Registracija baigsis iki rinkimų likus 83 dienoms, t. y. 2021 m. liepos 19 d.

Šiuo metu dalyvauti rinkimuose registruoti trys politinės kampanijos dalyviai VRK ragina būsimus politinės kampanijos dalyvius nedelsti.

Svarbu žinoti, kad prieš registruojantis būtina banke atsidaryti asmens, kuris registruojasi politinės kampanijos dalyviu, vardu banko sąskaitą, sudaryti sutartį su politinės kampanijos iždininku, užpildyti prašymą arba teikimą ir pateikti VRK.

Primename, kad partijos ir rinkimų komitetai gali kelti kandidatus, o asmuo kandidatu į savivaldybės tarybos narius – merus gali keltis pats tik tokiu atveju, jeigu yra įregistruotas politinės kampanijos dalyviu pagal Politinių kampanijų finansavimo ir finansavimo kontrolės įstatymą.

Žemiau pateikiamas priminimas, kaip registruotis politinės kampanijos dalyviu naujuose Trakų rajono savivaldybės tarybos nario – mero rinkimuose.