Išankstinis balsavimas pakartotiniuose Marijampolės savivaldybės tarybos nario – mero rinkimuose

2017-09-19

Š. m. rugsėjo 20 d., trečiadienį, prasideda pakartotinių Marijampolės savivaldybės tarybos nario – mero rinkimų išankstinis balsavimas.

Išankstinis balsavimas pakartotiniuose Marijampolės savivaldybės tarybos nario – mero rinkimuose

Balsuoti iš anksto galima Marijampolės savivaldybės pastate (adresu: J. Basanavičiaus a. 1, Marijampolė) š. m. rugsėjo 20 ir 21 dienomis nuo 8 iki 20 valandos. Rinkėjas, balsuojantis iš anksto, privalo turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

 

Š. m. rugsėjo 20–22 dienomis prasidės balsavimas specialiuose paštuose. Balsuoti specialiuose paštuose gali tik rinkėjai, kurie dėl sveikatos būklės ar amžiaus yra ligoninėse, senelių namuose, socialinės rūpybos ar globos įstaigose ir todėl negali atvykti balsuoti į rinkimų apylinkę arba atlieka arešto ar laisvės atėmimo bausmę.

 

Balsavimas namuose vyks š. m. rugsėjo 22–23 dienomis. Balsuoti namuose turi teisę neįgalieji, dėl ligos laikinai nedarbingi, sulaukę 70 metų ir vyresni rinkėjai, jeigu jie dėl sveikatos būklės patys negali atvykti rinkimų dieną į rinkimų apylinkę. Asmenys, pageidaujantys balsuoti namuose, ir iki š. m. rugsėjo 6 d. nepateikę tokio prašymo, turi galimybę ne vėliau kaip iki š. m. rugsėjo 20 d. užsiregistruoti apylinkės rinkimų komisijoje arba portale ,,Rinkėjo puslapis".

 

Pakartotiniai Marijampolės savivaldybės tarybos nario – mero rinkimai vyks š. m. rugsėjo 24 d. Balsuojama rinkimų apylinkėse nuo 7 iki 20 val. Su savimi būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

 

 

Kontaktams:
Tel.: (8 5) 239 6982,
El. p.: komunikacija@vrk.lt