Baigėsi politinės kampanijos dalyvių registracija rinkimams į Respublikos Seimą vienmandatėse Gargždų ir Žiemgalos rinkimų apygardose

2019-06-18

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) informuoja, kad vakar, 2019 m. birželio 17 d., buvo paskutinė diena, kada buvo galima registruotis savarankiškais politinės kampanijos dalyviais vienmandatėse Gargždų Nr. 31 ir Žiemgalos Nr. 46 rinkimų apygardose š. m. rugsėjo 8 d. vyksiantiems rinkimams į Lietuvos Respublikos Seimą.

Baigėsi politinės kampanijos dalyvių registracija rinkimams į Respublikos Seimą vienmandatėse Gargždų ir Žiemgalos rinkimų apygardose

VRK praneša, kad iš viso į VRK kreipėsi ir iki š. m. birželio 17 d. buvo užregistruota 19 savarankiškų politinės kampanijos dalyvių. Iš jų 7 politinės partijos: Lietuvos centro partija, Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai), Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis, Lietuvos socialdemokratų darbo partija, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, Lietuvos žaliųjų partija, Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai.

Dvi politinės partijos: Darbo partija ir Lietuvos socialdemokratų partija politinės kampanijos dalyviais nesiregistravo, tačiau iškėlė po du savo partijos kandidatus Gargždų Nr. 31 ir Žiemgalos Nr. 46 rinkimų apygardose.

Šeši politinės kampanijos dalyviai buvo registruoti Gargždų rinkimų apygardoje Nr. 31: Darbo partijos iškeltas kandidatas Valdas Rimkus, Lietuvos centro partijos iškeltas kandidatas Kristupas Augustas Krivickas, Lietuvos socialdemokratų partijos iškelta kandidatė Ligita Liutikienė, save išsikėlę pretendentai į kandidatus: Gintautas Kniukšta, Kazimieras Juraitis ir Martynas Pocius.

Dar keturi kandidatai buvo registruoti Žiemgalos Nr. 46 rinkimų apygardoje: Darbo partijos iškelta kandidatė Ingrida Venciuvienė, Lietuvos centro partijos iškelta kandidatė Rūta Janutienė, Lietuvos socialdemokratų partijos iškeltas kandidatas Liudas Jonaitis ir save išsikėlusi pretendentė į kandidatus Rūta Bilkštytė.

Primename, kad Žirmūnų Nr. 4 rinkimų apygardoje politinės kampanijos dalyviais registruotis galima iki š. m. birželio 26 d. Šiuo metu šioje rinkimų apygardoje yra registruoti du politinės kampanijos dalyviai, save išsikėlę pretendentai į kandidatus: Jurijus Subotinas ir Rasa Žemaitė.

Išsamią informaciją apie registruotus š. m. rugsėjo 8 d. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų politinės kampanijos dalyvius galite rasti VRK interneto puslapyje.

Kontaktams:
Tel.: (8 5) 239 6982
El. p.: komunikacija@vrk.lt