Baigėsi politinės kampanijos dalyvių registracija naujiems rinkimams į Lietuvos Respublikos Seimą vienmandatėje Žirmūnų rinkimų apygardoje

2019-06-27

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) informuoja, kad vakar, 2019 m. birželio 26 d., buvo paskutinė diena, kada buvo galima registruotis savarankiškais politinės kampanijos dalyviais vienmandatėje Žirmūnų Nr. 4 rinkimų apygardoje š. m. rugsėjo 8 d. vyksiantiems rinkimams į Lietuvos Respublikos Seimą.

Baigėsi politinės kampanijos dalyvių registracija naujiems rinkimams į Lietuvos Respublikos Seimą vienmandatėje Žirmūnų rinkimų apygardoje

VRK praneša, kad iš viso į VRK kreipėsi ir iki š. m. birželio 26 d. naujiems rinkimams į Lietuvos Respublikos Seimą vienmandatėse Žirmūnų Nr. 4, Gargždų Nr. 31 ir Žiemgalos Nr. 46 rinkimų apygardose buvo užregistruota 25 savarankiški politinės kampanijos dalyviai. Iš jų 7 politinės partijos: Lietuvos centro partija, Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai), Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis, Lietuvos socialdemokratų darbo partija, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, Lietuvos žaliųjų partija, Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai.

Dvi politinės partijos – Darbo partija ir Lietuvos socialdemokratų partija – politinės kampanijos dalyviais nesiregistravo, tačiau iškėlė po kandidatą visose trijose rinkimų apygardose.

Aštuoni politinės kampanijos dalyviai buvo registruoti Žirmūnų Nr. 4 rinkimų apygardoje: Darbo partijos iškeltas kandidatas – Darius Ulickas, Lietuvos socialdemokratų partijos iškeltas kandidatas – Gintautas Paluckas bei šeši išsikėlę pretendentai į kandidatus: Gediminas Davulis, Ramojus Girinskas, Rima Olberkytė, Dovilas Petkus, Jurijus Subotinas, Rasa Žemaitė.

Išsamią informaciją apie registruotus š. m. rugsėjo 8 d. naujų rinkimų į Lietuvos Respublikos Seimą politinės kampanijos dalyvius galite rasti VRK interneto svetainėje.

Kontaktams:
Tel.: (8 5) 239 6982
El. p.: komunikacija@vrk.lt