Apie rinkimų geografiją – Seimo ir VRK rengiamoje konferencijoje

2015-02-03

Minėdami Pasaulinę rinkimų dieną, vasario 5 dieną Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas ir Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) rengia konferenciją „Rinkimų geografija: nuo rinkimų elgsenos analizės iki būsimų rinkimų planavimo".

Konferencijos pranešėjai dalinsis mokslinėmis įžvalgomis – rinkimų istorijos, problematikos, moderniųjų technologijų taikymo, rinkimų rezultatų paskelbimo, mokslinės jų analizės, panaudojimo būsimiems rinkimams organizuoti.

Renginys skirtas politinių partijų ir visuomeninių organizacijų atstovams, partijų, rinkimų komitetų iškeltiems ir išsikėlusiems kandidatams, savivaldybių rinkimų komisijų nariams, žurnalistams, visuomenės atstovams.

Konferencija bus naudinga norintiems išgirsti apie įrankius ir priemones, kurios pravers išsamiai ir įvairiapusiškai analizuojant rinkimų rezultatus, taip pat tiems, kurie domisi, kaip naudoti įvairius geografinius ir demografinius duomenis planuojant savo veiklą, apžvelgiant rinkimus, rengiant kandidatus susitikimams su rinkėjais, optimizuojant rinkimų apygardas.

Pranešimus konferencijoje skaitys Vilniaus universiteto Geografijos ir kraštotvarkos katedros bei Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytojai ir studentai, Lietuvos socialinių tyrimų centro Visuomenės geografijos ir demografijos instituto, UAB „Hnit-Baltic" darbuotojai.

Konferencija vyks šį ketvirtadienį, vasario 5 dieną, Lietuvos Respublikos Seimo Konstitucijos salėje (I rūmai, 3 aukštas, įėjimas – I arba III rūmuose). Pradžia – 14 val., trukmė – 3 val.

Renginys nemokamas, tačiau norintiems dalyvauti būtina išankstinė registracija leidimams į Seimą gauti. Kviečiame registruotis internetu arba tel. (8 5) 215 0575.