Antikorupciniai mokymai VRK nariams ir darbuotojams

2017-09-27

Šiandien Vyriausiojoje rinkimų komisijoje (VRK) vyko Specialiųjų tyrimų tarnybos įvadiniai antikorupciniai mokymai, kurie yra Lietuvos Respublikos nacionalinės kovos su korupcija 2015–2025 metų programos priemonių vykdymo dalis.

Antikorupciniai mokymai VRK nariams ir darbuotojams

VRK nariai ir darbuotojai buvo supažindinti su korupcijos reiškiniais, jų priežastimis, žala bei naujausiais korupcijos tyrimų rezultatais. Kalbėta apie korupcijos apraiškų viešajame administravime identifikavimą, galimus veiksmus ją nustačius.

Pažymėtina, kad įgyvendinant Nacionalinės kovos su korupcija programą, VRK kartu su Generaline prokuratūra, Lietuvos policija, Vyriausiosios tarnybinės etikos komisija vykdo vieną iš penkių programoje numatytų šakinių programų, tai yra Rinkimų, politinių partijų veiklos ir politinių partijų finansavimo korupcijos prevencijos 2016–2017 metų programą, kurios tikslas užtikrinti ilgalaikę, veiksmingą ir kryptingą korupcijos prevencijos ir kontrolės sistemą rinkimų, politinių partijų veiklos ir politinių partijų finansavimo srityse.

 

Kontaktams:
Tel.: (8 5) 239 6942
el. p.: komunikacija@vrk.lt