Prezidento rinkimų kampanijos išlaidų deklaravimas 2018-09-20

Prezidento rinkimų kampanijos išlaidų deklaravimas

Pastaruoju metu VRK sulaukia pranešimų ir klausimų apie būsimus Respublikos Prezidento rinkimus ir būsimų kandidatų veiklą.

Seminaras apie  visuomeninių rinkimų komitetų steigimą ir jų veiklą 2018-09-19

Seminaras apie visuomeninių rinkimų komitetų steigimą ir jų veiklą

Artėjant savivaldybių tarybų rinkimams, Vyriausioji rinkimų komisija (toliau – VRK) 2018 metų rugsėjo 25 dieną 13 val. organizuoja seminarą, skirtą aptarti visuomeninių rinkimų komitetų steigimą ir jų veiklą.

Valstybės biudžeto lėšos valdomos atsakingai 2018-09-19

Valstybės biudžeto lėšos valdomos atsakingai

Pastaruoju metu visuomenei buvo paskleista netiksli ir klaidinga informacija, esą Lietuvos Respublikos vyriausioji rinkimų komisija (VRK), organizuodama naujus Seimo nario rinkimus vienmandatėje Zanavykų rinkimų apygardoje Nr. 64 švaisto valstybės biudžeto lėšas. Atsakydami į VRK mestus kaltinimus pažymime, kad Komisija visada laikėsi ir laikosi teisės aktų, jai patikėtas valstybės biudžeto lėšas valdo atsakingai ir naudoja taupiai.

2018 m. rugsėjo 20 d. − Vyriausiosios rinkimų komisijos posėdis 2018-09-19

2018 m. rugsėjo 20 d. − Vyriausiosios rinkimų komisijos posėdis

2018 m. rugsėjo 20 d. 10 val. vyks Vyriausiosios rinkimų komisijos posėdis.

VRK primena deklaruoti politinės reklamos įkainius 2018-09-17

VRK primena deklaruoti politinės reklamos įkainius

Vyriausioji rinkimų komisija (toliau – VRK) primena, kad politinės kampanijos laikotarpiu viešosios informacijos rengėjai ar skleidėjai politinę reklamą gali skleisti tik pagal visiems politinės kampanijos dalyviams vienodus įkainius ir sąlygas, pateiktus VRK.

Skelbiami preliminarūs rinkimų rezultatai į Lietuvos Respublikos Seimą Zanavykų rinkimų apygardoje 2018-09-16

Skelbiami preliminarūs rinkimų rezultatai į Lietuvos Respublikos Seimą Zanavykų rinkimų apygardoje

2018 m. rugsėjo 16 d. rinkimuose į Lietuvos Respublikos Seimą vienmandatėje Zanavykų rinkimų apygardoje varžėsi keturi partijų iškelti ir du save išsikėlę kandidatai: Irena Haase (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai), Giedrius Surplys (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga), Paulius Visockas (Lietuvos socialdemokratų partija), Vigilijus Jukna (Darbo partija), save išsikėlęs kandidatas Mindaugas Bastys, save išsikėlęs kandidatas Mindaugas Tarnauskas.

Rinkimų dieną Zanavykų rinkimų apygardoje balsavo 22,5 proc. rinkėjų 2018-09-16

Rinkimų dieną Zanavykų rinkimų apygardoje balsavo 22,5 proc. rinkėjų

Rugsėjo 16 d. nuo 7 iki 20 valandos vyko rinkimai į Lietuvos Respublikos Seimą vienmandatėje Zanavykų rinkimų apygardoje.

Zanavykų rinkimų apygardoje teisės aktų pažeidimų neužfiksuota 2018-09-16

Zanavykų rinkimų apygardoje teisės aktų pažeidimų neužfiksuota

Vyriausioji rinkimų komisija (toliau – VRK) informuoja, kad 2018 m. rugsėjo 16 d. rinkimai į Lietuvos Respublikos Seimą vienmandatėje Zanavykų rinkimų apygardoje vyksta sklandžiai. VRK iki šiol nepasiekė pranešimai apie bandymus vykdyti rinkėjų papirkimą ir rinkimų agitaciją.

Rinkimai į Seimą Zanavykų rinkimų apygardoje: šiandien iki 10 val. balsavo 3.1  proc. rinkėjų 2018-09-16

Rinkimai į Seimą Zanavykų rinkimų apygardoje: šiandien iki 10 val. balsavo 3.1 proc. rinkėjų

Šiandien 10 val. įvyko spaudos konferencija, skirta rinkimams į Lietuvos Respublikos Seimą Zanavykų rinkimų apygardoje Nr. 64. Konferencijos metu Vyriausiosios rinkimų komisijos (toliau – VRK) pirmininkė Laura Matjošaitytė apžvelgė rinkėjų aktyvumą išankstinio balsavimo metu ir rinkimų dieną.

Seimas spręs, ar ilginti laikotarpį, per kurį turi būti surengtas referendumas 2018-09-14

Seimas spręs, ar ilginti laikotarpį, per kurį turi būti surengtas referendumas

Seimas pradėjo svarstyti Seimo Pirmininko pavaduotojo, Darbo grupės pasirengimo referendumui dėl dvigubos pilietybės klausimams spręsti vadovo Arvydo Nekrošiaus pristatytas Referendumo įstatymo pataisas (projektas Nr. XIIIP-2477), kuriomis siekiama pailginti laikotarpį, per kurį surengiamas referendumas Seimui priėmus nutarimą dėl referendumo paskelbimo.