VRK kviečia registruotis balsavimui užsienyje 2019 m. rinkimuose 2019-04-23

VRK kviečia registruotis balsavimui užsienyje 2019 m. rinkimuose

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) kviečia visus Lietuvos Respublikos piliečius, gyvenančius ar rinkimų metų būsiančius užsienio valstybėse, būti pilietiškais ir balsuoti 2019 m. vyksiančiuose Respublikos Prezidento rinkimuose, privalomuosiuose referendumuose dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos 12 ir 55 straipsnių pakeitimų bei rinkimuose į Europos Parlamentą.

Paaiškėjo kandidatų sąrašų, dalyvaujančių  rinkimuose į Europos Parlamentą, rinkimų numeriai 2019-04-23

Paaiškėjo kandidatų sąrašų, dalyvaujančių rinkimuose į Europos Parlamentą, rinkimų numeriai

Šiandien, balandžio 23 d., 17 politinių partijų ir visuomeninių rinkimų komitetų, dalyvaujančių rinkimuose į Europos Parlamentą, atstovai ištraukė savo rinkimų numerius.

Gegužės 6-ąją prasideda išankstinis balsavimas rinkimuose bei referendumuose 2019-04-22

Gegužės 6-ąją prasideda išankstinis balsavimas rinkimuose bei referendumuose

2019 m. gegužės 6 d. (pirmadienį) prasideda išankstinis balsavimas Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose ir referendumuose dėl Konstitucijos 12 ir 55 straipsnių pakeitimų.

Portalas „Rinkėjo puslapis 2019-04-22

Portalas „Rinkėjo puslapis" – būdas kandidatams į Respublikos Prezidentus bendrauti su savo rinkėjais

Artėjant Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimams, Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) primena rinkėjams apie galimybę bendrauti su kandidatais į Respublikos Prezidentus per elektroninių paslaugų portalą „Rinkėjo puslapis".

Tikrinami rinkėjų parašai, pateikti VRK kandidatų sąrašų rinkimuose į Europos Parlamentą 2019-04-19

Tikrinami rinkėjų parašai, pateikti VRK kandidatų sąrašų rinkimuose į Europos Parlamentą

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK), vadovaudamasi Rinkimų į Europos Parlamentą įstatymu ir Rinkėjo parašų tikrinimo metodiniais nurodymais, tikrina kandidatų sąrašų rinkimuose į Europos Parlamentą VRK pateiktus rinkėjų parašus, kurie buvo surinkti parašų rinkimo lapuose ir portale ,,Rinkėjo puslapis".

VRK primena: draudžiama neteisėtai naudotis administraciniais resursais 2019-04-19

VRK primena: draudžiama neteisėtai naudotis administraciniais resursais

2019 m. rinkimų ir referendumų politinėms kampanijoms įgavus pagreitį, rinkimų organizatoriai primena, kad įstatymas draudžia vykdyti rinkimų agitaciją naudojantis tarnybine padėtimi.

VRK primena: draudžiama neteisėtai skleisti politinę reklamą 2019-04-19

VRK primena: draudžiama neteisėtai skleisti politinę reklamą

2019 m. rinkimų ir referendumų politinėms kampanijoms įgavus pagreitį, rinkimų organizatoriai sulaukia pranešimų apie pastebėtus galimus neteisingai skleidžiamos politinės reklamos atvejus.

Kviečiame stebėti 2019 m. rinkimų diskusijų laidas per LRT ir „Lietuvos ryto 2019-04-19

Kviečiame stebėti 2019 m. rinkimų diskusijų laidas per LRT ir „Lietuvos ryto" televiziją

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) kviečia stebėti diskusijų laidas, skirtas Respublikos Prezidento rinkimams, privalomiesiems referendumams dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos 12 ir 55 straipsnių pakeitimų bei rinkimams į Europos Parlamentą per Lietuvos radiją ir televiziją (LRT) ir „Lietuvos ryto" televiziją.

VRK patvirtino savivaldybių ir apylinkių rinkimų komisijoms skiriamų lėšų sąmatą 2019-04-18

VRK patvirtino savivaldybių ir apylinkių rinkimų komisijoms skiriamų lėšų sąmatą

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) š. m. balandžio 18 d. posėdyje, vadovaudamasi Vyriausiosios rinkimų komisijos įstatymu ir lėšų, skiriamų (savivaldybių) apygardų rinkimų (referendumo) komisijoms, planavimo, skyrimo, apskaitos ir atsiskaitymo tvarkos aprašu, priėmė sprendimą dėl 2019 m. Respublikos Prezidento rinkimų, referendumų dėl Konstitucijos 12 ir 55 straipsnių pakeitimų ir rinkimų į Europos Parlamentą išlaidų savivaldybių ir apylinkių rinkimų komisijose.

Keturi naujai išrinkti savivaldybių tarybų nariai neteko savivaldybių tarybų narių mandatų 2019-04-18

Keturi naujai išrinkti savivaldybių tarybų nariai neteko savivaldybių tarybų narių mandatų

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) š. m. balandžio 18 d. posėdyje, vadovaudamasi Savivaldybių tarybų rinkimų įstatymu, priėmė sprendimą dėl savivaldybių tarybų narių mandatų netekimo ir mandatų naujiems savivaldybių tarybų nariams pripažinimo.