Informacija rinkejams su negalia

1. Naujamiesčio

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

16 rinkimų apylinkių

0 iš jų pritaikyta neįgaliems

 
2. Senamiesčio

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

14 rinkimų apylinkių

- iš jų pritaikyta neįgaliems

3. Antakalnio

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

14 rinkimų apylinkių

6 iš jų pritaikyta neįgaliems

4. Žirmūnų

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

17 rinkimų apylinkių

- iš jų pritaikyta neįgaliems

5. Fabijoniškių

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

11 rinkimų apylinkių

8 iš jų pritaikyta neįgaliems

6. Šeškinės

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

14 rinkimų apylinkių

0 iš jų pritaikyta neįgaliems

 
7. Justiniškių

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

11 rinkimų apylinkių

1 iš jų pritaikyta neįgaliems

8. Karoliniškių

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

16 rinkimų apylinkių

1 iš jų pritaikyta neįgaliems

9. Lazdynų

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

15 rinkimų apylinkių

2 iš jų pritaikyta neįgaliems

10. Naujosios Vilnios

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

18 rinkimų apylinkių

2 iš jų pritaikyta neįgaliems

11. Šilainių

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

13 rinkimų apylinkių

0 iš jų pritaikyta neįgaliems

 
12. Aleksoto - Vilijampolės

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

20 rinkimų apylinkių

- iš jų pritaikyta neįgaliems

13. Centro

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

15 rinkimų apylinkių

5 iš jų pritaikyta neįgaliems

14. Žaliakalnio

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

14 rinkimų apylinkių

- iš jų pritaikyta neįgaliems

15. Kalniečių

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

8 rinkimų apylinkių

0 iš jų pritaikyta neįgaliems

 
16. Dainavos

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

10 rinkimų apylinkių

- iš jų pritaikyta neįgaliems

17. Pramonės

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

12 rinkimų apylinkių

5 iš jų pritaikyta neįgaliems

18. Panemunės

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

13 rinkimų apylinkių

0 iš jų pritaikyta neįgaliems

 
19. Danės

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

23 rinkimų apylinkių

4 iš jų pritaikyta neįgaliems

20. Baltijos

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

15 rinkimų apylinkių

8 iš jų pritaikyta neįgaliems

21. Marių

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

10 rinkimų apylinkių

0 iš jų pritaikyta neįgaliems

 
22. Pajūrio

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

17 rinkimų apylinkių

2 iš jų pritaikyta neįgaliems

23. Aušros

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

12 rinkimų apylinkių

4 iš jų pritaikyta neįgaliems

24. Saulės

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

12 rinkimų apylinkių

0 iš jų pritaikyta neįgaliems

25. Dainų

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

13 rinkimų apylinkių

5 iš jų pritaikyta neįgaliems

26. Nevėžio

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

13 rinkimų apylinkių

3 iš jų pritaikyta neįgaliems

27. Vakarinė

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

11 rinkimų apylinkių

5 iš jų pritaikyta neįgaliems

28. Aukštaitijos

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

33 rinkimų apylinkių

6 iš jų pritaikyta neįgaliems

29. Marijampolės

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

15 rinkimų apylinkių

9 iš jų pritaikyta neįgaliems

30. Alytaus

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

17 rinkimų apylinkių

4 iš jų pritaikyta neįgaliems

31. Gargždų

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

31 rinkimų apylinkių

11 iš jų pritaikyta neįgaliems

32. Šilutės - Pagėgių

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

33 rinkimų apylinkių

0 iš jų pritaikyta neįgaliems

 
33. Šilalės - Šilutės

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

43 rinkimų apylinkių

35 iš jų pritaikyta neįgaliems

34. Tauragės

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

30 rinkimų apylinkių

15 iš jų pritaikyta neįgaliems

35. Plungės - Rietavo

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

37 rinkimų apylinkių

15 iš jų pritaikyta neįgaliems

36. Kretingos

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

39 rinkimų apylinkių

11 iš jų pritaikyta neįgaliems


Informacija atnaujinta: 2012-10-31 14:00.
37. Skuodo - Mažeikių

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

44 rinkimų apylinkių

3 iš jų pritaikyta neįgaliems

38. Mažeikių

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

16 rinkimų apylinkių

9 iš jų pritaikyta neįgaliems

39. Akmenės - Joniškio

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

41 rinkimų apylinkių

16 iš jų pritaikyta neįgaliems

40. Telšių

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

32 rinkimų apylinkių

7 iš jų pritaikyta neįgaliems

41. Kelmės

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

41 rinkimų apylinkių

15 iš jų pritaikyta neįgaliems

42. Raseinių

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

46 rinkimų apylinkių

7 iš jų pritaikyta neįgaliems

43. Kėdainių

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

34 rinkimų apylinkių

12 iš jų pritaikyta neįgaliems

44. Radviliškio

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

42 rinkimų apylinkių

18 iš jų pritaikyta neįgaliems

45. Šiaulių kaimiškoji

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

37 rinkimų apylinkių

0 iš jų pritaikyta neįgaliems

 
46. Pakruojo - Joniškio

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

55 rinkimų apylinkių

24 iš jų pritaikyta neįgaliems

47. Pasvalio - Panevėžio

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

48 rinkimų apylinkių

19 iš jų pritaikyta neįgaliems

48. Biržų - Kupiškio

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

42 rinkimų apylinkių

13 iš jų pritaikyta neįgaliems

49. Anykščių - Kupiškio

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

50 rinkimų apylinkių

11 iš jų pritaikyta neįgaliems

50. Rokiškio

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

39 rinkimų apylinkių

- iš jų pritaikyta neįgaliems

51. Utenos

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

30 rinkimų apylinkių

25 iš jų pritaikyta neįgaliems

52. Zarasų - Visagino

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

40 rinkimų apylinkių

- iš jų pritaikyta neįgaliems

53. Ignalinos - Švenčionių

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

44 rinkimų apylinkių

11 iš jų pritaikyta neįgaliems

54. Molėtų - Švenčionių

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

36 rinkimų apylinkių

5 iš jų pritaikyta neįgaliems

55. Širvintų - Vilniaus

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

45 rinkimų apylinkių

10 iš jų pritaikyta neįgaliems

56. Vilniaus - Šalčininkų

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

41 rinkimų apylinkių

- iš jų pritaikyta neįgaliems

57. Vilniaus - Trakų

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

22 rinkimų apylinkių

11 iš jų pritaikyta neįgaliems

58. Trakų - Elektrėnų

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

33 rinkimų apylinkių

11 iš jų pritaikyta neįgaliems

59. Kaišiadorių - Elektrėnų

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

36 rinkimų apylinkių

7 iš jų pritaikyta neįgaliems

60. Jonavos

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

26 rinkimų apylinkių

10 iš jų pritaikyta neįgaliems

61. Ukmergės

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

32 rinkimų apylinkių

9 iš jų pritaikyta neįgaliems

62. Jurbarko

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

35 rinkimų apylinkių

9 iš jų pritaikyta neįgaliems

63. Suvalkijos

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

55 rinkimų apylinkių

13 iš jų pritaikyta neįgaliems

64. Šakių

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

37 rinkimų apylinkių

26 iš jų pritaikyta neįgaliems

65. Kauno - Kėdainių

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

42 rinkimų apylinkių

- iš jų pritaikyta neįgaliems

66. Kauno kaimiškoji

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

26 rinkimų apylinkių

8 iš jų pritaikyta neįgaliems

67. Prienų - Birštono

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

33 rinkimų apylinkių

10 iš jų pritaikyta neįgaliems

68. Vilkaviškio

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

41 rinkimų apylinkių

8 iš jų pritaikyta neįgaliems

69. Dzūkijos

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

52 rinkimų apylinkių

20 iš jų pritaikyta neįgaliems

70. Varėnos - Eišiškių

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

45 rinkimų apylinkių

33 iš jų pritaikyta neįgaliems

71. Lazdijų - Druskininkų

rinkimų apygarda, sudaryta iš:

44 rinkimų apylinkių

6 iš jų pritaikyta neįgaliems