Seminare aptarti politikos ir žurnalistikos santykių ypatumai rinkimų metu

Vyriausioji rinkimų komisija ir Lietuvos žurnalistų sąjunga bei Visuomenės informavimo etikos komisija š. m. sausio 17 dieną, Žurnalistų namuose, Kaune surengė praktinį seminarą „Rinkimai-2019: politikos ir žurnalistikos santykių ypatumai rinkimų metu".

Seminare aptarti politikos ir žurnalistikos santykių ypatumai rinkimų metu
Renginio metu Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkė Laura Matjošaitytė pristatė teisinius rinkimų reguliavimo ypatumus ir aktualią VRK praktiką. Seminaro dalyvius su visuomenės informavimo etikos aspektais politinių kampanijų metu supažindino Visuomenės informavimo etikos komisijos pirmininkas Viktoras Trofimišinas. Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius renginio dalyvius supažindino su iššūkiais žurnalistams ir žiniasklaidai informuojant visuomenę rinkimų metu. Pranešėjai atsakė į gausius žurnalistų klausimus, aptarė aktualias temas susijusias su žiniasklaidos veikla rinkimų metu. 
Renginyje dalyvavo Vyriausiosios rinkimų komisijos nariai Olga Kilkinova ir Vincentas Vobolevičius, Visuomenės informavimo etikos komisijos atstovai ir gausus būrys žurnalistų iš Kauno miesto bei rajono, kiti regioninės žiniasklaidos atstovai.
 
Kontaktams: