2020 m. vasario 18 d. vyks Vyriausiosios rinkimų komisijos posėdis

2020 m. vasario 18 d. 9 val. vyks Vyriausiosios rinkimų komisijos posėdis jos posėdžių salėje (201 k.), esančioje Gynėjų g. 8, Vilniuje.

2020 m. vasario 18 d. vyks Vyriausiosios rinkimų komisijos posėdis

DARBOTVARKĖ:

1. Dėl Kėdainių rajono, Mažeikių rajono ir Vilniaus miesto savivaldybių tarybų narių įgaliojimų nutrūkimo nesuėjus terminui ir šių savivaldybių tarybų narių mandatų naujiems savivaldybių tarybų nariams pripažinimo
Pranešėja R. Daniškevičiūtė

2. Dėl Kelmės rajono savivaldybės tarybos Etikos komisijos 2019 m. lapkričio 25 d. sprendimo Nr. E2-8 „Dėl Romo Dociaus"
Pranešėjas T. Rutkūnas

3. Dėl Vyriausiosios rinkimų komisijos reglamento
Pranešėja L. Matjošaitytė

4. Dėl Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininko, pirmininko pavaduotojų ir komisijos narių darbo užmokesčio dydžių nustatymo
Pranešėja S. Misevičienė

5. Einamieji klausimai

 

Atkreipiame dėmesį, kad VRK posėdžiai yra vieši ir jie yra filmuojami. Informuojame, kad posėdyje gali dalyvauti žiniasklaida ir fotografas. Jus gali nufotografuoti ir (ar) nufilmuoti. Nuotraukos ir vaizdo įrašas gali būti naudojami VRK interneto svetainėje ir socialinėje žiniasklaidoje („Facebook", „Twitter" ir „Youtube" ). Jeigu nepageidaujate būti nufotografuotas, prašome informuoti mus apie Jūsų pasirinkimą.

 
 
Kontaktams:

Tel.: (8 5) 239 6528
El. p.: komunikacija@vrk.lt