Bendra informacija

Lietuvos Respublikos rinkėjai, esantys užsienio valstybėse, rinkimų teisę 2009 m. gegužės 17 d. Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose ir 2009 m. birželio 7 d. rinkimuose į Europos Parlamentą, bei, jeigu vyks pakartotinis balsavimas Respublikos Prezidento rinkimuose, gali realizuoti:

          atvykę į Lietuvos Respublikos diplomatinę atstovybę ar konsulinę įstaigą.

          iš anksto balsuoti paštu, pranešę savo adresą Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos balsavimo komisijai. Balsavimo biuletenius Lietuvos Respublikos diplomatinė atstovybė ar konsulinė įstaiga rinkėjui išsiųs paštu.

Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ir konsulinės įstaigos sudaro išankstinį rinkėjų sąrašą. Prašome visus rinkimų teisę turinčius Lietuvos Respublikos piliečius  kreiptis į atitinkamą diplomatinę atstovybę ar konsulinę įstaigą  laišku, elektroniniu paštu, faksu ar telefonu ir pranešti šiuos savo duomenis: asmens kodą; pilietybę patvirtinančio asmens dokumento numerį; tikslų adresą, kuriuo Jums reikia išsiųsti rinkimų biuletenius.

Jeigu Jūs vykstate į šalį, kurioje nėra Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės, konsulinės įstaigos, kreipkitės į artimiausią Lietuvos Respublikos diplomatinę atstovybę, konsulinę įstaigą  kitoje šalyje.

Prašytume apie tai informuoti ir kitus Lietuvos Respublikos piliečius, esančius užsienyje.

 

Norėdami gauti išsamesnę informaciją prašome kreiptis:

Vyriausioji rinkimų komisija.

Balsavimo užsienyje organizavimo grupė

Kontaktiniai telefonai ir elektroninio pašto adresai:

Darbo dienomis  8.00-12.00 ir 13.00-17.00 val.

Tel.: 852396454;  852396413; 852396415; 852396643,

Elektroninis paštas: ambasados@vrk.lt