VRK informacija apie agitaciją

Komercinės televizijos diskusijų laidų, skirtų 2016 m. spalio 9 d. Seimo rinkimų agitacijai vienmandatėse apygardose grafikas, atnaujintas 2016-10-04  

 

Apy.
 nr.
Apygarda Televizija Filmavimo
 data
Filmavimo
 laikas
Eteris Nuoroda (I) Nuoroda (II)
1 Naujamiesčio  Lietuvos ryto televizija 2016 09 20 12:30 2016 09 24 Nuoroda (I) Nuoroda (II)
2 Senamiesčio  Lietuvos ryto televizija 2016 09 21 10:00 2016 09 25 Nuoroda (I) Nuoroda (II)
3 Antakalnio  Lietuvos ryto televizija 2016 09 21 12:30 2016 09 26 Nuoroda (I) Nuoroda (II)
4 Žirmūnų  Lietuvos ryto televizija 2016 09 22 10:00 2016 09 27 Nuoroda (I) Nuoroda (II)
5 Fabijoniškių  Lietuvos ryto televizija 2016 09 22 12:30 2016 09 28 Nuoroda (I) Nuoroda (II)
6 Šeškinės  Lietuvos ryto televizija 2016 09 26 10:00 2016 09 29 Nuoroda (I) Nuoroda (II)
7 Justiniškių  Lietuvos ryto televizija 2016 10 05 10:00 2016 10 07 Nuoroda (I) Nuoroda (II)
8 Karoliniškių  Lietuvos ryto televizija 2016 09 27 10:00 2016 10 01 Nuoroda (I) Nuoroda (II)
9 Lazdynų  Lietuvos ryto televizija 2016 09 27 12:30 2016 10 02 Nuoroda (I) Nuoroda (II)
10 Naujosios Vilnios  Lietuvos ryto televizija 2016 10 03 09:00 2016 10 03 Nuoroda (I) Nuoroda (II)
11 Panerių  Lietuvos ryto televizija 2016 10 04 10:00 2016 10 05 Nuoroda (I) Nuoroda (II)
12 Verkių  Lietuvos ryto televizija 2016 10 04 12:30 2016 10 06 Nuoroda (I) Nuoroda (II)
13 Centro -  Žaliakalnio LNK TV 2016 09 10 09:00 2016 09 11 Nuoroda  
14 Šilainių LNK TV 2016 09 29 14:50 2016 09 30 Nuoroda  
15 Kalniečių LNK TV 2016 09 10 13:00 2016 09 11 Nuoroda  
16 Dainavos LNK TV 2016 09 10 14:50 2016 09 11 Nuoroda  
17 Petrašiūnų LNK TV 2016 09 11 09:00 2016 09 12 Nuoroda  
18 Panemunės LNK TV 2016 09 11 10:50 2016 09 12 Nuoroda  
19 Aleksoto -  Vilijampolės LNK TV 2016 09 11 13:00 2016 09 12 Nuoroda  
20 Baltijos LNK TV 2016 09 11 14:50 2016 09 12 Nuoroda  
21 Marių LNK TV 2016 09 18 09:00 2016 09 19 Nuoroda  
22 Pajūrio LNK TV 2016 09 18 10:50 2016 09 19 Nuoroda  
23 Danės LNK TV 2016 09 18 13:00 2016 09 19 Nuoroda  
24 Saulės  ŠTV 2016 09 19 16:00 2016 09 21 Nuoroda  
24 Saulės  Etaplius 2016 09 19 16:00 2016 09 22 Nuoroda  
25 Aušros  ŠTV 2016 09 22 16:00 2016 09 24 Nuoroda  
25 Aušros  Etaplius 2016 09 22 16:00 2016 09 23 Nuoroda  
26 Nevėžio LNK TV 2016 09 18 14:50 2016 09 19 Nuoroda  
27 Vakarinė LNK TV 2016 09 23 09:00 2016 09 24 Nuoroda  
28 Aukštaitijos LNK TV 2016 09 24 09:00 2016 09 25 Nuoroda  
29 Marijampolės   Marijampolės televizija 2016 09 28  19:00 2016 09 28  Nuoroda  
30 Alytaus LNK TV 2016 09 23 10:50 2016 09 24 Nuoroda  
31 Gargždų LNK TV 2016 09 23 13:00 2016 09 24 Nuoroda  
32 Šilutės LNK TV 2016 09 23 14:50 2016 09 24 Nuoroda  
33 Pietų Žemaitijos LNK TV 2016 09 24 10:50 2016 09 25 Nuoroda  
34 Tauragės LNK TV 2016 09 24 13:00 2016 09 25 Nuoroda  
35 Plungės LNK TV 2016 09 24 14:50 2016 09 25    
36 Kretingos   Palangos LNK TV 2016 09 25 09:00 2016 09 26 Nuoroda  
37 Kuršo LNK TV 2016 09 25 10:50 2016 09 26 Nuoroda  
38 Mažeikių LNK TV 2016 09 25 13:00 2016 09 26 Nuoroda  
39 Akmenės - Mažeikių  ŠTV 2016 09 21 16:00 2016 09 26 Nuoroda  
39 Akmenės - Mažeikių  Etaplius 2016 09 21 16:00 2016 09 27 Nuoroda  
40 Telšių LNK TV 2016 09 25 14:50 2016 09 26 Nuoroda  
41 Kelmės - Šiaulių  Etaplius 2016 09 23 16:00 2016 09 29 Nuoroda  
41 Kelmės - Šiaulių  ŠTV 2016 09 23 16:00 2016 09 28 Nuoroda  
42 Raseinių - Kėdainių LNK TV 2016 09 26 09:00 2016 09 27 Nuoroda  
43 Kėdainių LNK TV 2016 10 01 09:00 2016 10 02    
44 Radviliškio  ŠTV 2016 09 26 16:00 2016 09 29 Nuoroda  
44 Radviliškio  Etaplius 2016 09 26 16:00 2016 10 03 Nuoroda  
45 Kuršėnų - Dainų ŠTV 2016 09 30 16:00 2016 10 03 Nuoroda  
45 Kuršėnų - Dainų Etaplius 2016 09 30 16:00 2016 10 04 Nuoroda  
46 Žiemgalos ŠTV 2016 09 28 16:00 2016 10 05 Nuoroda  
46 Žiemgalos Etaplius 2016 09 28 16:00 2016 10 05 Nuoroda  
47 Pasvalio -  Pakruojo  ŠTV 2016 09 29 16:00 2016 10 06 Nuoroda  
47 Pasvalio -  Pakruojo  Etaplius 2016 09 29 16:00 2016 10 06 Nuoroda  
48 Biržų - Kupiškio LNK TV 2016 09 26 10:50 2016 09 27 Nuoroda  
49 Anykščių - Panevėžio LNK TV 2016 09 26 13:00 2016 09 27 Nuoroda  
50 Sėlos LNK TV 2016 09 26 14:50 2016 09 27 Nuoroda  
51 Utenos LNK TV 2016 10 01 10:50 2016 10 02    
52 Visagino - Zarasų LNK TV 2016 10 01 13:00 2016 10 02    
53 Nalšios  Lietuvos ryto televizija 2016 09 13 10:00 2016 09 17 Nuoroda (I) Nuoroda (II)
54 Molėtų - Širvintų  Lietuvos ryto televizija 2016 09 13 12:30 2016 09 18 Nuoroda (I) Nuoroda (II)
55 Nemenčinės  Lietuvos ryto televizija 2016 09 26 12:30 2016 09 30 Nuoroda (I) Nuoroda (II)
56 Šalčininkų - Vilniaus  Lietuvos ryto televizija 2016 10 03 11:30 2016 10 04 Nuoroda (I) Nuoroda (II)
57 Medininkų  Lietuvos ryto televizija 2016 09 15 10:00 2016 09 19 Nuoroda (I) Nuoroda (II)
58 Trakų - Vievio  Lietuvos ryto televizija 2016 09 15 12:30 2016 09 20 Nuoroda (I) Nuoroda (II)
59 Kaišiadorių - Elektrėnų  Lietuvos ryto televizija 2016 09 19 09:00 2016 09 21 Nuoroda (I) Nuoroda (II)
60 Jonavos  Lietuvos ryto televizija 2016 09 20 10:00 2016 09 23 Nuoroda (I) Nuoroda (II)
61 Ukmergės  Lietuvos ryto televizija 2016 09 19 11:30 2016 09 22 Nuoroda (I) Nuoroda (II)
62 Jurbarko -  Pagėgių LNK TV 2016 10 01 14:50 2016 10 02    
63 Sūduvos  Marijampolės televizija 2016 09 29 19:00 2016 09 29 Nuoroda  
64 Zanavykų LNK TV 2016 10 02 09:00 2016 10 03    
65 Raudondvario LNK TV 2016 10 02 10:50 2016 10 03    
66 Garliavos LNK TV 2016 10 02 13:00 2016 10 03    
67 Prienų -  Birštono LNK TV 2016 10 02 14:50 2016 10 03    
68 Vilkaviškio  Marijampolės televizija 2016 09 30  19:00 2016 09 30  Nuoroda  
69 Dzūkijos LNK TV 2016 09 29 09:00 2016 09 30 Nuoroda  
70 Varėnos - Trakų LNK TV 2016 09 29 10:50 2016 09 30 Nuoroda  
71 Lazdijų - Druskininkų LNK TV 2016 09 29 13:00 2016 09 30 Nuoroda  

 

 

Filmavimo vieta Televizija
Liejyklos g. 10, Šiauliai Etaplius
Liejyklos g. 10, Šiauliai ŠTV
Smolensko g. 12, Vilnius Lietuvos ryto televizija
Marijampolė, Vilkaviškio g. 2, Marijampolė Marijampolės Televizija
Šeškinės g. 20, Vilnius LNK
 

 

 

LRT laidų grafikas

LRT televizijos laidų grafikas

 

2016-09-13
(antradienis)

Partija Tvarka ir teisingumas
Lietuvos žaliųjų partija
Lietuvos lenkų rinkimų akcija – Krikščioniškų šeimų sąjunga
Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)
S. Buškevičiaus ir Tautininkų koalicija „Prieš korupciją ir skurdą"

Laidos
nuoroda

2016-09-14
(trečiadienis)

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Lietuvos socialdemokratų partija
Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Darbo partija

Laidos
nuoroda

2016-09-15
(ketvirtadienį)

„Drąsos kelias" politinė partija
Politinė partija „Lietuvos sąrašas"
Lietuvos liaudies partija
Antikorupcinė N. Puteikio ir K. Krivicko koalicija

Laidos
nuoroda

2016-09-20
(antradienis)

S. Buškevičiaus ir Tautininkų koalicija „Prieš korupciją ir skurdą"
Politinė partija „Lietuvos sąrašas"
Lietuvos liaudies partija
Antikorupcinė N. Puteikio ir K. Krivicko koalicija

Laidos
nuoroda

2016-09-21
(trečiadienis)

Partija Tvarka ir teisingumas
Lietuvos žaliųjų partija
Lietuvos lenkų rinkimų akcija – Krikščioniškų šeimų sąjunga
Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)
„Drąsos kelias" politinė partija

Laidos
nuoroda

2016-09-22
(ketvirtadienį)

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Lietuvos socialdemokratų partija
Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Darbo partija

Laidos
nuoroda

2016-09-27
(antradienis)

Partija Tvarka ir teisingumas
Lietuvos žaliųjų partija
Lietuvos lenkų rinkimų akcija – Krikščioniškų šeimų sąjunga
Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)
„Drąsos kelias" politinė partija

Laidos
nuoroda

2016-09-28
(trečiadienis)

S. Buškevičiaus ir Tautininkų koalicija „Prieš korupciją ir skurdą"
Politinė partija „Lietuvos sąrašas"
Lietuvos liaudies partija
Antikorupcinė N. Puteikio ir K. Krivicko koalicija

Laidos
nuoroda

2016-09-29
(ketvirtadienį)

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Lietuvos socialdemokratų partija
Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Darbo partija

Laidos
nuoroda

2016-10-04
(antradienis)

S. Buškevičiaus ir Tautininkų koalicija „Prieš korupciją ir skurdą"
Politinė partija „Lietuvos sąrašas"
„Drąsos kelias" politinė partija
Antikorupcinė N. Puteikio ir K. Krivicko koalicija

Laidos
nuoroda

2016-10-05
(trečiadienis)

Partija Tvarka ir teisingumas
Lietuvos žaliųjų partija
Lietuvos lenkų rinkimų akcija – Krikščioniškų šeimų sąjunga
Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)
Lietuvos liaudies partija

Laidos
nuoroda

2016-10-06
(ketvirtadienį)

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Lietuvos socialdemokratų partija
Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Darbo partija

Laidos
nuoroda

 

LRT Radijo laidų grafikas
 

Eil. Nr. 

Vieta

Dalyviai

Nuoroda

2016-09-12
(pirmadienis)

 

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Gedimino pr. 51, Vilnius;

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Lietuvos žaliųjų partija

 1 dalis

 2 dalis

2016-09-14
 (trečiadienis)

 

Biržų krašto muziejus „Sėla", Radvilos g. 3, Biržai

 

Partija Tvarka ir teisingumas

Antikorupcinė N. Puteikio ir K. Krivicko koalicija.

 1 dalis

 2 dalis

2016-09-19
(pirmadienis)

 

Kauno apskrities viešoji biblioteka, Radastų g. 2, Kaunas

Lietuvos liaudies partija

Lietuvos lenkų rinkimų akcija – Krikščioniškų šeimų sąjunga

 1 dalis

 2 dalis

2016-09-21
(trečiadienis)

 

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka, Aušros alėja 62, Šiauliai;

 

Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)

S. Buškevičiaus ir Tautininkų koalicija „Prieš korupciją ir skurdą"

 1 dalis

 2 dalis

2016-09-26
(pirmadienis)

Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka, Respublikos g.14, Panevėžys;

„Drąsos kelias" politinė partija

Politinė partija „Lietuvos sąrašas"

 1 dalis

 2 dalis

2016-09-28
(trečiadienis)

Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka, H. Manto g. 25, Klaipėda (renginių salėje);

Lietuvos socialdemokratų partija

Darbo partija

 1 dalis

 2 dalis

2016-10-03
(pirmadienis)

Šalčininkų kultūros centras, Vilniaus g. 48, Šalčininkai.

 

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

 1 dalis

 2 dalis

 


 

Laidų grafikas per LRT radiją (vienmandatės rinkimų apygardos)


 

Rinkimų apygarda

Bendras skaičius

Laidos trukmė (min) - 3 min. dalyviui ir trys min. vedėjui

Data

Savaitės  diena

Atvykimo į LRT laikas,  ne vęliau kaip val. min.

Tiesioginės transliacijos pradžios laikas

Tiesioginės transliacijos pabaigos  laikas

Nuoroda

 

1. Naujamiesčio

14

45

rugsėjo 26 d.

pirmadienis

   15:45

16:00

16:45

Nuoroda

2. Senamiesčio

13

42

rugsėjo 26 d.

pirmadienis

   16:30

16:45

17:27

3. Antakalnio

11

36

rugsėjo 26 d.

pirmadienis

17:12

17:27

18:03

4. Žirmūnų

13

42

rugsėjo 26 d.

pirmadienis

17:48

18:03

18:45

5. Fabijoniškių

11

36

rugsėjo 26 d.

pirmadienis

18:30

18:45

19:21

6. Šeškinės

11

36

rugsėjo 26 d.

pirmadienis

19:06

19:21

19:57

7. Justiniškių

10

33

rugsėjo 26 d.

pirmadienis

19:42

19:57

20:30

8. Karoliniškių

11

36

rugsėjo 27 d.

anradienis

15:45

16:00

16:36

Nuoroda

9. Lazdynų

11

36

rugsėjo 27 d.

anradienis

16:21

16:36

17:12

10. Naujosios Vilnios

11

36

rugsėjo 27 d.

anradienis

16:57

17:12

17:48

11. Panerių

14

45

rugsėjo 27 d.

anradienis

17:33

17:48

18:33

12. Verkių

12

39

rugsėjo 27 d.

anradienis

18:18

18:33

19:12

13. Centro-Žaliakalnio

12

39

rugsėjo 27 d.

anradienis

18:57

19:12

19:51

14. Šilainių

10

33

rugsėjo 27 d.

anradienis

19:36

19:51

20:24

15. Kalniečių

9

30

rugsėjo 28 d.

trečiadienis

15:45

16:00

16:30

Nuoroda

16. Dainavos

10

33

rugsėjo 28 d.

trečiadienis

16:15

16:30

17:03

17. Petrašiūnų

9

30

rugsėjo 28 d.

trečiadienis

16:48

17:03

17:33

18. Panemunės

10

33

rugsėjo 28 d.

trečiadienis

17:18

17:33

18:06

19. Aleksoto-Vilijampolės

11

36

rugsėjo 28 d.

trečiadienis

17:51

18:06

18:42

20. Baltijos

12

39

rugsėjo 28 d.

trečiadienis

18:27

18:42

19:21

21. Marių

11

36

rugsėjo 28 d.

trečiadienis

19:06

19:21

19:57

22. Pajūrio

9

30

rugsėjo 29 d.

ketvirtadienis

15:45

16:00

16:30

Nuoroda

23. Danės

9

30

rugsėjo 29 d.

ketvirtadienis

16:15

16:30

17:00

24. Saulės

11

36

rugsėjo 29 d.

ketvirtadienis

16:45

17:00

17:36

25. Aušros

10

33

rugsėjo 29 d.

ketvirtadienis

17:21

17:36

18:09

26. Nevėžio

9

30

rugsėjo 29 d.

ketvirtadienis

17:54

18:09

18:39

27. Vakarinė

8

27

rugsėjo 29 d.

ketvirtadienis

18:24

18:39

19:06

28. Aukštaitijos

8

27

rugsėjo 29 d.

ketvirtadienis

18:51

19:06

19:33

29. Marijampolės

10

33

rugsėjo 29 d.

ketvirtadienis

19:18

19:33

20:06

30. Alytaus

10

33

rugsėjo 30 d.

penktadienis

15:45

16:00

16:33

Nuoroda

31. Gargždų

7

24

rugsėjo 30 d.

penktadienis

16:18

16:33

16:57

32. Šilutės

8

27

rugsėjo 30 d.

penktadienis

16:42

16:57

17:24

33. Pietų Žemaitijos

8

27

rugsėjo 30 d.

penktadienis

17:09

17:24

17:51

34. Tauragės

8

27

rugsėjo 30 d.

penktadienis

17:36

17:51

18:18

35. Plungės

7

24

rugsėjo 30 d.

penktadienis

18:03

18:18

18:42

36. Kretingos-Palangos

8

27

rugsėjo 30 d.

penktadienis

18:27

18:42

19:09

37. Kuršo

7

24

rugsėjo 30 d.

penktadienis

18:54

19:09

19:33

38. Mažeikių

7

24

spalio 3 d.

pirmadienis

15:45

16:00

16:24

Nuoroda

39. Akmenės-Mažeikių

9

30

spalio 3 d.

pirmadienis

16:09

16:24

16:54

40. Telšių

9

30

spalio 3 d.

pirmadienis

16:39

16:54

17:24

41. Kelmės-Šiaulių

11

36

spalio 3 d.

pirmadienis

17:09

17:24

18:00

42. Raseinių-Kėdainių

10

33

spalio 3 d.

pirmadienis

17:45

18:00

18:33

43. Kėdainių

8

27

spalio 3 d.

pirmadienis

18:18

18:33

19:00

44. Radviliškio

11

36

spalio 3 d.

pirmadienis

18:45

19:00

19:36

45. Kuršėnų-Dainų

9

30

spalio 4 d.

antradienis

15:45

16:00

16:30

Nuoroda

46. Žiemgalos

8

27

spalio 4 d.

antradienis

16:15

16:30

16:57

47. Pasvalio-Pakruojo

10

33

spalio 4 d.

antradienis

16:42

16:57

17:30

48. Biržų-Kupiškio

9

30

spalio 4 d.

antradienis

17:15

17:30

18:00

49. Anykščių-Panevėžio

7

24

spalio 4 d.

antradienis

17:45

18:00

18:24

50. Sėlos

8

27

spalio 4 d.

antradienis

18:09

18:24

18:51

51. Utenos

7

24

spalio 4 d.

antradienis

18:36

18:51

19:15

52. Visagino-Zarasų

10

33

spalio 5 d.

trečiadienis

15:45

16:00

16:33

Nuoroda

53. Nalšios

10

33

spalio 5 d.

trečiadienis

16:18

16:33

17:06

54. Molėtų-Širvintų

9

30

spalio 5 d.

trečiadienis

16:49

17:06

17:33

55. Nemenčinės

9

30

spalio 5 d.

trečiadienis

17:18

17:33

18:03

56. Šalčininkų-Vilniaus

8

27

spalio 5 d.

trečiadienis

17:48

18:03

18:30

57. Medininkų

8

27

spalio 5 d.

trečiadienis

18:15

18:30

18:57

58. Trakų-Vievio

11

36

spalio 5d.

trečiadienis

18:42

18:57

19:33

59. Kaišiadorių-Elektrėnų

10

33

spalio 6 d.

ketvirtadienis

15:45

16:00

16:33

Nuoroda

60. Jonavos

8

27

spalio 6 d.

ketvirtadienis

16:18

16:33

17:00

61. Ukmergės

10

33

spalio 6 d.

ketvirtadienis

16:45

17:00

17:33

62. Jurbarko-Pagėgių

9

30

spalio 6 d.

ketvirtadienis

17:18

17:33

18:03

63. Sūduvos

7

24

spalio 6 d.

ketvirtadienis

17:48

18:03

18:27

64. Zanavykų

9

30

spalio 6 d.

ketvirtadienis

18:12

18:27

18:57

65. Raudondvario

8

27

spalio 6 d.

ketvirtadienis

18:42

18:57

19:24

66. Garliavos

8

27

spalio 7 d.

penktadienis

15:45

16:00

16:27

Nuoroda

67. Prienų-Birštono

9

30

spalio 7 d.

penktadienis

16:12

16:27

16:57

68. Vilkaviškio

7

24

spalio 7 d.

penktadienis

16:42

16:57

17:21

69. Dzūkijos

8

27

spalio 7 d.

penktadienis

17:06

17:21

17:48

70. Varėnos-Trakų

10

33

spalio 7 d.

penktadienis

17:33

17:48

18:21

71. Lazdijų-Druskininkų

9

30

spalio 7 d.

penktadienis

18:06

18:21

18:51

 

VRK sprendimai:

2016 m. rugsėjo 21 d.  sprendimas Nr. Sp-205 "Dėl LRT radijo laidų, skirtų 2016 M. Spalio 9  d. Lietuvos Respublikos Seimo Rinkimų agitacijai vienmandatėse rinkimų apygardose, rengimo taisyklių patvirtinimo"

2016 m. rugsėjo 7 d. sprendimas Nr. Sp-188 „Dėl televizijos diskusijų laidų, skirtų 2016 m. spalio 9 d. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų agitacijai vienmandatėse rinkimų apygardose, rengimo taisyklių patvirtinimo."

2016 m. rugpjūčio 18 d. sprendimas Nr. Sp-160 „Dėl LRT radijo ir LRT televizijos laidų, skirtų 2016 m. spalio 9  d. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų agitacijai, rengimo taisyklių patvirtinimo."

2016 m. rugpjūčio 31 d. sprendimas Nr. Sp-170 „Dėl išlaidų Lietuvos Nacionaliniam Radijui ir televizijai ruošiant 2016 m. spalio 9 d. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų agitacines laidas kompensavimo"