Liepos 26 d. vyks Vyriausiosios rinkimų komisijos posėdis

2021-07-23

2021 m. liepos 26 d. 11.00 val. vyks Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) posėdis.

Liepos 26 d. vyks Vyriausiosios rinkimų komisijos posėdis

DARBOTVARKĖ:

1. Dėl Šilutės rajono ir Visagino savivaldybių tarybų narių įgaliojimų nutrūkimo nesuėjus terminui ir šių savivaldybių tarybų narių mandatų naujiems savivaldybių tarybų nariams pripažinimo.

2. Dėl Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų, Lietuvos žaliųjų partijos, Lietuvos socialdemokratų partijos, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos įregistravimo dalyvauti 2021 m. spalio 10 d. naujuose Kelmės ir Trakų rajonų savivaldybių tarybų narių – merų rinkimuose.

3. Dėl atidėto rinkimų užstato 2020 m. spalio 11 d. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose grąžinimo.

4. Dėl KARTŲ SOLIDARUMO SĄJUNGOS – SANTALKOS LIETUVAI 2020 metais priimtų narių mokesčių, neatitinkančių Lietuvos Respublikos politinių partijų įstatymo reikalavimų.

5. Dėl Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininko atostogų.  

6. Dėl Lietuvos Respublikos vyriausiosios rinkimų komisijos sekretoriato struktūros ir etatų sąrašo patvirtinimo.

7. Einamieji klausimai.

Informacija apie pranešėjus ir siūlomus sprendimų projektus skelbiama adresu: https://www.vrk.lt/vrk-posedziai ne vėliau kaip likus 24 val. iki posėdžio pradžios.  

Stebėkite posėdžio tiesioginę transliaciją – https://youtu.be/W7ivcoHJHEo

Atkreipiame dėmesį, kad VRK posėdžiai yra vieši ir jie yra filmuojami. Informuojame, kad posėdyje gali dalyvauti žiniasklaida ir fotografas. Jus gali nufotografuoti ir (ar) nufilmuoti. Nuotraukos ir vaizdo įrašas gali būti naudojami VRK interneto svetainėje ir socialinėje žiniasklaidoje („Facebook", „Twitter" ir „Youtube" ). Jeigu nepageidaujate būti nufotografuotas, prašome informuoti mus apie Jūsų pasirinkimą.

Kontaktams: 
Tel. (8 5) 239 6295 
El. p. komunikacija@vrk.lt