Preliminarūs rezultatai. Kelmės meru išrinktas Ildefonsas Petkevičius

2021-10-24

Preliminariais Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenimis, pasibaigus Kelmės rajono savivaldybės tarybos nario – mero rinkimų pakartotiniam balsavimui ir suskaičiavus rezultatus visose 40 rinkimų apylinkių, nustatyta, kad didesnio rinkėjų palaikymo sulaukė ir Kelmės rajono savivaldybės tarybos nariu – meru išrinktas pats save išsikėlęs Ildefonsas Petkevičius.

Preliminarūs rezultatai. Kelmės meru išrinktas Ildefonsas Petkevičius

Už šį kandidatą balsavo 4774 (68,80 proc.) procentai Kelmės rajono savivaldybės rinkėjų. 

Jo varžovą Stasį Jokubauską, iškeltą Lietuvos socialdemokratų partijos, palaikė 2165 (31,20 proc.) šios savivaldybės rinkėjų. 

Primename, kad pirmojo rinkimų turo metu už Ildefonsą Petkevičių savo balsą atidavė 2968  rinkėjai, o už Stasį Jokubauską – 1432 rinkėjai. 

VRK duomenimis, Kelmės rajono savivaldybės tarybos nario – mero rinkimų pakartotiniame balsavime dalyvavo 29,47 procentai nuo viso šios savivaldybės rinkėjų skaičiaus. 

Balsavimo rezultatai skelbiami ČIA.

Galutinius rinkimų rezultatus, išnagrinėjusi visus gautus skundus, tvirtins VRK. Vadovaujantis Savivaldybių tarybų rinkimų įstatymu, rinkimų rezultatai turi būti patvirtinti ne vėliau, kaip per 7 dienas po rinkimų. 

 

 

(22.30 val. duomenys)

Kontaktams: 
Tel. (8 5) 239 6295 
El. p. komunikacija@vrk.lt