Pretendentai į Radviliškio rajono mero postą jau renka rinkėjų parašus

2021-02-03

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) informuoja, kad pareiškinius dokumentus dalyvauti Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario – mero rinkimuose pateikę pretendentai į kandidatus jau renka juos remiančių rinkėjų parašus.

Pretendentai į Radviliškio rajono mero postą jau renka rinkėjų parašus

Palaikančių rinkėjų parašus politinės kampanijos dalyviai galės rinkti iki š. m. vasario 25 d. Kandidatą turi paremti ne mažiau kaip 260 Radviliškio rajono savivaldybės rinkėjų.

Savo parašu paremti pretendentą į kandidatus galima taip pat ir elektroninių paslaugų portale Rinkėjo puslapis

Tik pakankamo rinkėjų palaikymo sulaukęs ir pateikęs pareiškinius dokumentus pagal įstatymų numatytus reikalavimus keliamas ar išsikėlęs asmuo bus registruojamas kandidatu į Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narius – merus.

Rinkėjų parašų rinkimo lapai politinės kampanijos dalyviui išduodami per tris dienas nuo pareiškinių dokumentų pateikimo. Paskutinė diena pateikti pareiškinius dokumentus savivaldybės rinkimų komisijai ir dalyvauti šiuose rinkimuose yra vasario 5 d., kai iki rinkimų lieka 65 dienos.  

Dalyvauti šiuose rinkimuose yra užsiregistravę septyni politinės kampanijos dalyviai.

Galutinis registruotų kandidatų sąrašas VRK interneto svetainėje bus skelbiamas iki rinkimų likus 30 dienų – š. m. kovo 12 d.

Kontaktams: 
Tel. (8 5) 239 6295 
El. p. komunikacija@vrk.lt