Saviizoliacijoje esantys Radviliškio rajono savivaldybės rinkėjai kviečiami registruotis balsuoti namuose

2021-03-29

Praėjusią savaitę Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) priėmė sprendimą, sudarantį galimybes rinkėjams, esantiems saviizoliacijoje, balsuoti namuose artėjančių Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario – mero rinkimų metu.

Saviizoliacijoje esantys Radviliškio rajono savivaldybės rinkėjai kviečiami registruotis balsuoti namuose

Radviliškio rajono savivaldybėje vyksiančių rinkimų metu saviizoliacijoje esantys rinkėjai, kurie pageidauja balsuoti namuose, iki balandžio 10 d. 12 valandos turi registruotis ir pateikti prašymą savivaldybės rinkimų komisijai. Prašymo formą rasite ČIA.

Prašymą galima pateikti dviem būdais: 

  1. užpildyti registracijos formą ir atsiųsti ją savivaldybės rinkimų komisijai el. paštu radviliskiorajono37@lrvrk.lt
  2. paskambinti savivaldybės rinkimų komisijai telefonu 8 668 44399 ir užsiregistruoti. 

Skambučiu besiregistruojančių rinkėjų bus paprašoma nurodyti prašymo formai reikalingus asmens duomenis ir paprašyta patvirtinimo, kad jis sutinka, jog savivaldybės rinkimų komisija ir Nacionalinis visuomenės sveikatos centras tvarkytų rinkėjo asmens duomens rinkėjų sąrašų sudarymo tikslais. 

Taip pat rinkėjų bus prašoma tiksliai nurodyti buvimo saviizoliacijoje priežastį, tai yra – informuoti, ar  prašymą pateikusiam rinkėjui diagnozuota Covid19 liga, ar jis yra įtariamas, kad serga, ar yra turėjęs sąlytį su sergančiuoju, ar rinkėjas yra grįžęs iš užsienio valstybės ir dėl šios priežasties privalomai saviizoliuojasi namuose. 

Priklausomai nuo šios informacijos balsavimą namuose vykdantys rinkimų komisijų nariai balsavimo namuose metu dėvės atitinkamas asmens apsaugos priemones, kad balsavimo namuose procesas vyktų saugiai. 

Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario – mero rinkimai vyks balandžio 11 d. 

Kontaktams: 
Tel. (8 5) 239 6295 
El. p. komunikacija@vrk.lt