Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario – mero rinkimų komisijų nariai treniravosi generalinėje repeticijoje

2021-04-02

Kovo 30 – balandžio 2 dienomis Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) surengė generalinę Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario – mero rinkimų repeticiją savivaldybės ir apylinkių rinkimų komisijų nariams.

Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario – mero rinkimų komisijų nariai treniravosi generalinėje repeticijoje

Rinkimų komisijų nariai treniravosi, kaip rinkimų dieną dirbti su VRK informacine sistema, kad prasidėjus balsavimo procesui jis vyktų sklandžiai ir be trikdžių. 

Specialioje mokymams skirtoje VRK mokymo platformoje jie turėjo atlikti specialiai šiems rinkimams VRK suformuotas užduotis ir, laikydamiesi visų jose nustatytų instrukcijų, išspręsti tikruose rinkimuose iškylančius klausimus. 

Rinkimų komisijų nariai treniravosi, kaip organizuoti atvykusių balsuoti rinkėjų žymėjimą, balsavimo protokolų pildymą, registruoti stebėtojus, pildyti duomenis apie rinkėjams išduotus balsavimo biuletenius, grąžinti nepanaudotus ir sugadintus biuletenius, suvesti galiojančius ir negaliojančius balsus, užtikrinti, kad būtų tvarkingai suvesta rinkėjų, balsavusių namuose, informacija ir kt. 

Galima pasidžiaugti, jog rinkimų dienos generalinės repeticijos užduotis visos rinkimų apylinkės atliko sėkmingai ir užbaigė jas anksčiau iki mokymams skirto laiko pabaigos. 

Pirmoji rinkimų dienos mokymuose ir repeticijoje sėkmingai užduotis atliko Pociūnėlių rinkimų apylinkė (Nr. 23). Su VRK suformuotais uždaviniais ši apylinkė susidorojo per pirmąją generalinės repeticijos dieną. 

VRK, siekdama užtikrinti tinkamą visų rinkimų komisijų pasirengimą artėjantiems Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario-mero rinkimams, dėkoja visoms dalyvavusioms rinkimų komisijoms už sklandų darbą šioje generalinėje rinkimų repeticijoje ir linki sėkmingo darbo artėjančių rinkimų metu.  

 

Kontaktams: 
Tel. (8 5) 239 6295 
El. p. komunikacija@vrk.lt