Radviliškio rajono savivaldybės rinkėjams jau platinami pranešimai apie rinkimus

2021-03-25

Artėjant 2021 m. balandžio 11 d. vyksiantiems Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario – mero rinkimams, rinkėjams pradėti platinti pranešimai apie rinkimus.

Radviliškio rajono savivaldybės rinkėjams jau platinami pranešimai apie rinkimus

Pernai įsigaliojusi naujoji pranešimų apie rinkimus tvarka numato, kad juose nebeliks rinkėjų asmens duomenų, tokių kaip vardas, pavardė, asmens kodas. Keli rinkėjai, savo gyvenamąją vietą deklaravę vienu adresu, gaus vieną pranešimą. Šie pranešimai nebus įteikiami asmeniškai, o bus paliekami rinkėjų pašto dėžutėse. 

Kaip anksčiau, taip ir šiuose rinkimuose, pranešimus rinkėjams pristatys ir kitą su rinkimais susijusią informaciją perduos apylinkių rinkimų komisijų nariai. 

Pranešime apie rinkimus rinkėjai ras rinkimų apylinkės, į kurios rinkėjų sąrašą rinkėjas įrašytas, pavadinimą, numerį ir balsavimo patalpos adresą, rinkimų datą, laiką ir kitą informaciją, susijusią su artėjančiais Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario – mero rinkimais. 

Rinkėjams, turintiems teisę balsuoti namuose (neįgaliesiems, neįgaliuosius namuose slaugantiems ar juos prižiūrintiems asmenims, dėl ligos laikinai nedarbingiems žmonėms, 70 metų ir vyresniems asmenims), pranešimai apie rinkimus, kaip ir anksčiau, bus įteikiami asmeniškai. Apylinkės rinkimų komisijos nariai, įteikdami tokiam rinkėjui pranešimą, pasidomės, ar rinkėjas ketina pasinaudoti balsavimo namuose teise bei suteiks informaciją, kaip tai padaryti. 

Kaip ir anksčiau, ateinant balsuoti nebus būtinybės pranešimų apie rinkimus atsinešti į rinkimų apylinkes – užteks turėti tik asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, kuriame yra nuotrauka ir asmens kodas – pasą, asmens tapatybės kortelę, vairuotojo ar pensininko pažymėjimą. 

 

Kontaktams: 
Tel. (8 5) 239 6295 
El. p. komunikacija@vrk.lt