Kandidatai į Radviliškio rajono savivaldybės merus susitiks debatuose

2021-03-29

Kovo 29 d. 15 val. kandidatai, dalyvaujantys Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario-mero rinkimuose susitiks politiniuose debatuose.

Kandidatai į Radviliškio rajono savivaldybės merus susitiks debatuose

Kandidatų diskusijas tiesiogiai rodys nacionalinio transliuotojo interneto portalas www.lrt.lt ir transliuos LRT radijas.

Kiekvienam kandidatui skirtas vienodas laiko tarpas pasisakyti ir pareikšti savo poziciją konkrečiu klausimu, kurį užduos laidos vedėjas. Taip pat bus suteikiama teisė oponuoti vienas kitam.

Diskusijų laidos įrašą rinkėjai taip pat galės peržiūrėti ir vėliau. Laida bus publikuojama interneto portaluose 15min.lt, Delfi.lt ir LRT.lt, taip pat – skelbiama VRK.lt interneto svetainėje.

Prieš pakartotinį balsavimą vyksiančios kandidatų diskusijų laidos tiesioginė transliacija numatyta balandžio 19 d. 15 val.

Kandidatų į Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narius-merus diskusijų laidas, vadovaudamasi savivaldybių tarybų rinkimų įstatymu, organizuoja Vyriausioji rinkimų komisija. Minėtas teisės aktas numato, kad kandidatai <...> turi lygią teisę pasisakyti rinkėjų ir kitokiuose susirinkimuose, pasitarimuose, posėdžiuose, visuomenės informavimo priemonėse ir skelbti savo ar juos iškėlusios partijos rinkimų programą.

Maloniai kviečiame žiūrėti. 

 

 

 

 

 

 

 

Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario-mero rinkimai vyks balandžio 11 dieną.

Kontaktams: 
Tel. (8 5) 239 6295 
El. p. komunikacija@vrk.lt