Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario – mero rinkimuose iš anksto balsavo 10,53 procentų rinkėjų

2021-04-11

Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenimis, per keturias išankstinio balsavimo dienas Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario – mero rinkimuose balsavo 3251 rinkėjas arba 10,53 procento nuo visų į šios savivaldybės rinkėjų sąrašus įrašytų asmenų.

Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario – mero rinkimuose iš anksto balsavo 10,53 procentų rinkėjų

1042 rinkėjai pasinaudojo balsavimo iš anksto teise Radviliškio miesto kultūros centre balandžio 7-8 dienomis.

Balandžio 7-9 dienomis buvo organizuojamas balsavimas specialiuose punktuose. Jo metu rinkimų komisijų nariai važiavo į sveikatos priežiūros įstaigas, globos namus, įkalinimo įstaigas, kuriose yra šios savivaldybės rinkėjų, ir sudarė jiems galimybę išreikšti savo politinę valią renkant Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narį – merą. Specialiuose punktuose iš viso balsavo 68 rinkėjai.

Balandžio 9-10 dienomis buvo organizuojamas balsavimas namuose. Šiomis dienomis balsavo neįgalieji, neįgaliuosius namuose slaugantys ar juos prižiūrintys asmenys, dėl ligos laikinai nedarbingi žmonės, sulaukę 70 metų ir vyresni asmenys bei rinkėjai, esantys saviizoliacijoje dėl Covid19 ir pateikę prašymus balsuoti namuose. Balsavimo namuose galimybe pasinaudojo 2141 Radviliškio rajono savivaldybės gyventojas.

Balandžio 11-ąją – pagrindinę rinkimų dieną, Radviliškio savivaldybės gyventojai galės balsuoti 28-iose rinkimų apylinkėse.

Iš viso Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario – mero rinkimuose balsavimo teisę turi 30 858 rinkėjų.

Duomenis apie rinkėjų balsavimo aktyvumą galite stebėti ČIA

 

Kontaktams: 
Tel. (8 5) 239 6295 
El. p. komunikacija@vrk.lt