Radviliškio rajono savivaldybės rinkėjai, esantys saviizoliacijoje, gali balsuoti namuose

2021-04-07

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) primena saviizoliacijoje esantiems Radviliškio rajono savivaldybės rinkėjams apie galimybę balsuoti namuose Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario - mero rinkimuose.

Radviliškio rajono savivaldybės rinkėjai, esantys saviizoliacijoje, gali balsuoti namuose

Šiuo metu saviizoliacijoje dėl Covid19 esantys rinkėjai, pageidaujantys balsuoti namuose, iki balandžio 10 d. 12 valandos gali registruotis ir pateikti prašymą savivaldybės rinkimų komisijai. Prašymo forma publikuojama ČIA.

Prašymą galima pateikti dviem būdais: 

  1. paskambinti savivaldybės rinkimų komisijai telefonu 8 668 44399 ir užsiregistruoti; 
  2. užpildyti registracijos formą ir atsiųsti ją savivaldybės rinkimų komisijai el. paštu radviliskiorajono37@lrvrk.lt

Skambučiu besiregistruojančių rinkėjų bus paprašoma nurodyti prašymo formai reikalingus asmens duomenis ir patvirtinti, kad jis sutinka, jog savivaldybės rinkimų komisija ir Nacionalinis visuomenės sveikatos centras tvarkytų rinkėjo asmens duomenis rinkėjų sąrašų sudarymo tikslais. 

Taip pat rinkėjų bus prašoma tiksliai nurodyti buvimo saviizoliacijoje priežastį ir informuoti, ar  prašymą pateikusiam rinkėjui diagnozuota Covid19 liga, ar jis yra įtariamas, kad serga, ar yra turėjęs sąlytį su sergančiuoju, ar rinkėjas yra grįžęs iš užsienio valstybės ir dėl šios priežasties privalomai saviizoliuojasi namuose. 

Priklausomai nuo šios informacijos balsavimą namuose vykdantys rinkimų komisijų nariai balsavimo namuose metu dėvės atitinkamas asmens apsaugos priemones, kad balsavimo namuose procesas vyktų saugiai.   

Rinkėjų taip pat prašoma atvykus rinkimų komisijų nariams dėvėti nosį ir burną dengiančias veido apsaugos priemones bei pagal galimybes dokumentus pasirašyti savo asmeniniu rašikliu. 

 

Kontaktams: 
Tel. (8 5) 239 6295 
El. p. komunikacija@vrk.lt