Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario – mero rinkimų antrajame ture iš anksto balsavo 10,31 procento rinkėjų

2021-04-25

Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenimis, per keturias išankstinio balsavimo dienas Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario – mero rinkimų antrajame ture balsavo 3182 rinkėjai arba 10,31 procento nuo visų į šios savivaldybės rinkėjų sąrašus įrašytų asmenų.

Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario – mero rinkimų antrajame ture iš anksto balsavo 10,31 procento rinkėjų

1038 rinkėjai atvyko balsuoti iš anksto Radviliškio miesto kultūros centre balandžio 21-22 dienomis. 

Specialiuose punktuose, kuomet balsavimas buvo organizuojamas sveikatos priežiūros įstaigose, slaugos bei globos namuose, įkalinimo vietose, kuriose yra šios savivaldybės rinkėjų, savo politinę valią išreiškė 69 radviliškiečiai. 

Balandžio 23-24 dienomis buvo organizuojamas balsavimas namuose. Šiomis dienomis rinkimų komisijų nariai sudarė sąlygas balsuoti namuose neįgaliesiems, neįgaliuosius namuose slaugantiems ar juos prižiūrintiems asmenims, dėl ligos laikinai nedarbingiems žmonėms, sulaukusiems 70 metų ir vyresniems senjorams bei rinkėjams, esantiems saviizoliacijoje dėl Covid19, kurie buvo pateikę prašymus balsuoti namuose. Balsavimo namuose galimybe pasinaudojo 2075 Radviliškio rajono savivaldybės gyventojų. 

Balandžio 25-ąją – pagrindinę pakartotinio balsavimo dieną, Radviliškio savivaldybės gyventojai gali balsuoti 28-iose rinkimų apylinkėse. 

Pasibaigus pakartotiniam balsavimui ir suskaičiavus rinkėjų balsus, bus žinoma, kuris vienas iš dviejų kandidatų į Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narius – merus surinko daugiau rinkėjų balsų ir nugalėjo šiuose rinkimuose. 

Duomenis apie rinkėjų balsavimo aktyvumą galite stebėti ČIA. 

Kontaktams: 
Tel. (8 5) 239 6295 
El. p. komunikacija@vrk.lt