Preliminarūs Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario – mero rinkimų antrojo turo rezultatai

2021-04-25

Preliminariais Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenimis, pasibaigus Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario – mero rinkimų pakartotiniam balsavimui ir suskaičiavus rezultatus visose 28 rinkimų apylinkėse, nustatyta, kad didesnio rinkėjų palaikymo sulaukė ir Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nariu – meru išrinktas Vytautas Simelis, kurį iškėlė Lietuvos žaliųjų partija.

Preliminarūs Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario – mero rinkimų antrojo turo rezultatai

Už šį kandidatą balsavo 5851 Radviliškio rajono savivaldybės rinkėjas. 

Jo varžovė Jolanta Margaitienė, iškelta Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos, sulaukė 3917 rinkėjų palaikymo balsų. 

Primename, kad pirmojo rinkimų turo metu už p. Jolantą Margaitienę savo balsą atidavė 3336 rinkėjai, o už p. Vytautą Simelį – 2426 rinkėjai. 

 

 

VRK duomenimis, Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario – mero rinkimų pakartotiniame balsavime dalyvavo 9768 rinkėjai arba 32 procentai nuo viso šios savivaldybės rinkėjų skaičiaus. 

Rinkėjų aktyvumas antrajame rinkimų ture 

 

 

 

Šiuose Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario – mero rinkimuose teisę balsuoti turėjo 30 878 rinkėjai. 

Rinkėjų statistika pagal amžių ir lytį.

 

 

Balsavimo rezultatai skelbiami ČIA.

Galutinius rinkimų rezultatus, išnagrinėjusi visus gautus skundus, tvirtins VRK. Vadovaujantis Savivaldybių tarybų rinkimų įstatymu, rinkimų rezultatai turi būti patvirtinti ne vėliau, kaip per 7 dienas po rinkimų. 

 

Kontaktams: 
Tel. (8 5) 239 6295 
El. p. komunikacija@vrk.lt