Zanavykų rinkimų apygardoje teisės aktų pažeidimų neužfiksuota

2018-09-16

Vyriausioji rinkimų komisija (toliau – VRK) informuoja, kad 2018 m. rugsėjo 16 d. rinkimai į Lietuvos Respublikos Seimą vienmandatėje Zanavykų rinkimų apygardoje vyksta sklandžiai. VRK iki šiol nepasiekė pranešimai apie bandymus vykdyti rinkėjų papirkimą ir rinkimų agitaciją.

Zanavykų rinkimų apygardoje teisės aktų pažeidimų neužfiksuota
Šakių rajono policijos komisariato duomenimis taip pat nėra gauta pranešimų apie rinkimus reglamentuojančių teisės aktų pažeidimus.
Šiuos rinkimus stebi ne tik politinių partijų teikti stebėtojai, bet ir pilietinės iniciatyvos ,,Baltosios pirštinės" atstovai. VRK duomenimis, pilietinės iniciatyvos ,,Baltosios pirštinės" atstovai  neužfiksavo rinkimus reglamentuojančių teisės aktų pažeidimų.
VRK 15 valandos duomenimis, nuo 7 valandos balsavimo teise pasinaudojo 14,81 proc. rinkėjų, iš viso balsavo 22,11 proc. Zanavykų rinkimų apygardos rinkėjų.  Aktyviausiai balsavo Žiburio, Varpo, Aušros, Barzdų  rinkimų apylinkių rinkėjai.
Nors kol kas rinkėjai pasinaudoti savo rinkimų teise neskuba, tikimasi, kad rinkėjų aktyvumas padidės vakare, prieš pat uždarant apylinkių rinkimų apylinkes.
VRK primenama, kad šiandien balsuojama iki 20 valandos. Maloniai kviečiame visus Zanavykų rinkimų apygardos rinkėjus pasinaudoti rinkimų teise ir atvykti balsuoti. 
 
Kontaktams: