Teisės aktų pažeidimų neužfiksuota

2018-09-30

Vyriausioji rinkimų komisija (toliau – VRK) informuoja, kad 2018 m. rugsėjo 30 d. rinkimai į Lietuvos Respublikos Seimą vienmandatėje Zanavykų rinkimų apygardoje vyksta sklandžiai. VRK nepasiekė pranešimai apie bandymus vykdyti rinkėjų papirkimą ir rinkimų agitaciją.

Teisės aktų pažeidimų neužfiksuota
Šakių rajono policijos komisariato duomenimis nėra gauta pranešimų apie rinkimus reglamentuojančių teisės aktų pažeidimus.
Kaip pažymėjo Zanavykų rinkimų apygardos komisijos pirmininkė R. Grincevičienė, rinkimus Zanavykų rinkimų apygardoje stebi ne tik politinių partijų teikti stebėtojai, VRK nariai, bet ir pilietinės iniciatyvos ,,Baltosios pirštinės" atstovai. Komisijos pirmininkės  duomenimis, rinkimų pažeidimų neužfiksuota. 
VRK 15 valandos duomenimis, nuo 7 valandos balsavimo teise pasinaudojo 12,81 proc. rinkėjų, iš viso balsavo 20,30 proc. Zanavykų rinkimų apygardos rinkėjų.  Aktyviausiai balsavo  Žiburio, Keturnaujienos, Panovių, Varpo  rinkimų apylinkių rinkėjai.
VRK primena, kad šiandien balsuojama iki 20 valandos.  Kviečiame visus Zanavykų rinkimų apygardos rinkėjus pasinaudoti rinkimų teise ir atvykti balsuoti. 
 
Kontaktams: