Patvirtinti galutiniai rinkimų vienmandatėje Zanavykų rinkimų apygardoje rezultatai

2018-10-04

Vyriausioji rinkimų komisija spalio 4 dieną patvirtino 2018 m. rugsėjo 16 d. naujų rinkimų į Lietuvos Respublikos Seimą vienmandatėje Zanavykų rinkimų apygardoje Nr. 64 galutinius rezultatus ir nustatė, kad pagal balsavimo rezultatus daugiausiai rinkėjų balsų gavusi Irena Haase išrinkta Lietuvos Respublikos Seimo nare.

Patvirtinti galutiniai rinkimų vienmandatėje Zanavykų rinkimų apygardoje rezultatai
Irena Haase, iškelta Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos, surinko 5 123 balsų (t. y. gavo 60,89 proc. balsų nuo dalyvavusių rinkėjų). Mindaugas Bastys, save išsikėlęs kandidatas, surinko 2 984 balsų (t. y. gavo 35,47  proc. balsų nuo dalyvavusių rinkėjų).
Zanavykų rinkimų apygardoje iš 31 062 rinkėjų balsuojant antrąjį kartą Seimo rinkimuose dalyvavo 8 413 rinkėjų (t. y. 27,08 proc. nuo bendro rinkėjų skaičiaus).
Vyriausioji rinkimų komisija primena, kad pagal Politinių kampanijų finansavimo ir finansavimo kontrolės įstatymą ne vėliau kaip per 25 dienas nuo rinkimų rezultatų paskelbimo, tai yra iki spalio 29 d., teikiamos viešosios informacijos rengėjų ir skleidėjų deklaracijos ir politinės kampanijos dalyvių politinės kampanijos finansavimo ataskaitos su pajamas bei išlaidas pagrindžiančiais dokumentais. Šiuo metu jau yra gautos 3 ataskaitos iš partijų užsiregistravusių dalyvauti rinkimuose, tačiau  juose nedalyvavusių: Lietuvos socialdemokratų darbo partijos, Lietuvos centro partijos ir Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio. Taip pat ataskaitą pateikė Lietuvos socialdemokratų partijos kandidatas Paulius Visockas.
 
 
Kontaktams: