Darbo partija šiurkščiai pažeidė įstatymą

2018-12-04

Gruodžio 4 dieną Lietuvos Respublikos vyriausioji rinkimų komisija priėmė sprendimą dėl Darbo partijos pripažinimo šiurkščiai pažeidus Lietuvos Respublikos Politinių partijų ir politinių kampanijų finansavimo ir finansavimo kontrolės įstatymą.

Darbo partija šiurkščiai pažeidė įstatymą
Lietuvos Aukščiausiasis teismas 2016 metų gruodžio 30 dienos nutartyje konstatavo, kad Darbo partija 2004–2006 metų metinėse finansinės veiklos deklaracijose nurodė tikrovės neatitinkančius duomenis apie Darbo partijos, kaip juridinio asmens, veiklą ir turtą (pajamas ir išlaidas).
Vyriausioji rinkimų komisija, remdamasi šia nutartimi, nusprendė, kad Darbo partija šiurkščiai pažeidė Politinių partijų ir politinių kampanijų finansavimo bei finansavimo kontrolės įstatymą.
 
Gruodžio 4 dieną Vyriausioji rinkimų komisija posėdžio metu pripažino, kad Darbo partijai, šiurkščiai pažeidusiai Politinių partijų ir politinių kampanijų finansavimo bei finansavimo kontrolės įstatymą, negalėjo būti skirtos 2005 metų pirmojo ir antrojo pusmečių, 2006 metų pirmojo pusmečio ir 2007 metų pirmojo ir antrojo pusmečių valstybės biudžeto dotacijos.  
 
 
Kontaktams: