Kovo 2 d. vyks mokymai tema „Partijų finansinių ataskaitų rinkinių pateikimas"

2018-02-20

Politinių partijų atstovams išreiškus pageidavimą sužinoti daugiau apie reikalavimus, kurie padėtų tinkamai pateikti finansinių ataskaitų rinkinius, š. m. kovo 2 d. 13 val. Vyriausiojoje rinkimų komisijoje (201 kab., Gynėjų g. 8, Vilnius) vyks mokymai už politinių partijų apskaitą atsakingiems asmenims „Politinių partijų finansinių ataskaitų rinkinių pateikimas".

Kovo 2 d. vyks mokymai tema „Partijų finansinių ataskaitų rinkinių pateikimas

Mokymų metu bus aptarti politinių partijų finansinių ataskaitų rinkinio (balanso, veiklos rezultatų ataskaitos, aiškinamojo rašto ir jo priedų bei valstybės biudžeto asignavimų panaudojimo ataskaitos) sukūrimo ir pildymo techniniai bei teisiniai aspektai ir pateiktos rekomendacijos. Mokymuose dalyvaus ir Lietuvos Respublikos finansų ministerijos atstovas.

Primintina, jog pagal Politinių partijų įstatymo 23 straipsnio 5 dalį, politinės partijos kasmet ne vėliau kaip iki kovo 15 dienos Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) pateikia patvirtintą praėjusių kalendorinių metų politinės partijos finansinių ataskaitų rinkinį su priedais ir politinės partijos narių mokesčių registracijos žurnalą.

 

Negalinčius atvykti ir sudalyvauti mokymuose, kviečiame stebėti tiesioginę transliaciją YouTube puslapio VRK paskyroje.

 

Kontaktams:
Tel.: (8 5) 239 6982
El. p.: komunikacija@vrk.lt