Baigiasi politinės kampanijos dalyvių registracija Seimo nario rinkimuose vienmandatėje Zanavykų rinkimų apygardoje

2018-06-11

Šios dienos Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenimis, 2018 m. rugsėjo 16 d. vyksiančiuose naujuose rinkimuose į Lietuvos Respublikos Seimą vienmandatėje Zanavykų rinkimų apygardoje Nr. 64 savarankiškais politinės kampanijos dalyviais kol kas registruotos Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga ir Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Zanavykų rinkimų apygardoje kandidatė Irena Haase. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga savo kandidato nenurodė. Kandidatus politinės partijos turi nurodyti pateikiant pareiškinius dokumentus.

Baigiasi politinės kampanijos dalyvių registracija Seimo nario rinkimuose vienmandatėje Zanavykų rinkimų apygardoje

Įstatymas numato, kad š. m. birželio 23 d. yra paskutinė diena registruotis savarankišku politinės kampanijos dalyviu. Kadangi šio termino pabaiga yra šeštadienis, todėl dokumentus pateikti dar bus galima ir pirmadienį – birželio 25 d. – VRK darbo valandomis, taip pat el. paštu finkontrole@vrk.lt arba dokumentus išsiųsti paštu (išsiųstos siuntos datos spaudas turi būti ne vėlesnis nei š. m. birželio 23 d.).

Neužsiregistravusieji politinės kampanijos dalyviais negalės kelti ar keltis kandidatais šį rudenį vyksiančiuose rinkimuose į Lietuvos Respublikos Seimą vienmandatėje Zanavykų rinkimų apygardoje.

Primename, kad nuo š. m. birželio 23 d. prasidės kandidatų į Lietuvos Respublikos Seimo narius vienmandatėje Zanavykų rinkimų apygardoje pareiškinių dokumentų įteikimas VRK ir apygardos rinkimų komisijai.

 

Kontaktams:
Tel.: (8 5) 239 6982
El. p.: komunikacija@vrk.lt