Dėl klaidinančios informacijos paskelbimo

2018-06-19

Šiandien viešojoje erdvėje pasirodė visuomenę klaidinantys pranešimai, jog neva Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) pirmininkė Laura Matjošaitytė VRK vardu 2018 m. birželio 14 d. pateikė išvadą Lietuvos Respublikos Seimo Biudžeto ir finansų komitetui dėl Politinių partijų įstatymo pakeitimo projekto pakeitimo.

Dėl klaidinančios informacijos paskelbimo

VRK pirmininkė informuoja, kad VRK vardu išvada Komitetui nebuvo pateikta. Š. m. birželio 14 d. buvo skubiai paprašyta pateikti nuomonę dėl aukščiau minėto projekto. Sekančią dieną VRK pirmininkė dalyvavo Komiteto išvados rengėjų pasitarime, kuriame buvo svarstomas Politinių partijų įstatymo pakeitimo projektas. Pirmininkė Komitetui pateikė savo asmeninę – VRK pirmininko – poziciją raštu ir ją posėdyje pristatė žodžiu. 

Pažymėtina, kad Komitetas buvo paprašęs skubiai pateikti nuomonę dėl svarstomo teisės akto projekto, tai buvo nedelsiant padaryta. Kadangi posėdžio metu buvo išreikštas prašymas išgirsti ir kitų VRK narių nuomonę, VRK pirmininkė šį teisės akto projekto aptarimą nedelsdama įtraukė į artimiausią VRK posėdžio, kuris vyks šiandien, darbotvarkę.

Kontaktams: