VRK lankėsi „Baltųjų pirštinių" atstovai

2014-10-30

Spalio 29 dieną Vyriausiojoje rinkimų komisijoje (VRK) lankėsi grupė pilietinės iniciatyvos „Baltosios pirštinės" narių.

VRK lankėsi „Baltųjų pirštinių

„Baltųjų pirštinių" komandai atstovavo Neringa Kuolalytė, Saimonas Sabeckas, Simas Simanauskas (vadovas), Marija Šaraitė ir Beatričė Vaitiekūnaitė.

Pilietinės iniciatyvos atstovai susitiko ir diskutavo su VRK pirmininku Zenonu Vaigausku, pirmininko pavaduotoja Laura Matjošaityte, nariais Roku Stabingiu ir Živile Verbylaite, VRK Politinių partijų ir politinių kampanijų finansavimo kontrolės skyriaus vedėja Lina Petroniene.

Pokalbyje buvo pasikeista nuomonėmis klausimais, susijusiais su artėjančiais savivaldybių tarybų rinkimais. Svečius domino VRK rengiamų Rekomendacijų dėl politinės reklamos ir Išorinės politinės reklamos skleidimo taisyklių nuostatos. Ypač daug dėmesio buvo skirta kandidatų reklamos „Facebook" bei kituose socialiniuose tinkluose ir „nuomonių ringo" publikacijoms interneto žiniasklaidoje vertinimui.

VRK nariai palankiai įvertino „Baltųjų pirštinių" iniciatyvą prieš savivaldos rinkimus sukurti trumpų filmukų, lakoniškai ir žaismingai aiškinančių, kaip pildyti balsavimo biuletenius, ir pakvietė pilietinės iniciatyvos atstovus dalyvauti VRK posėdžiuose.