Kaip rinkėjams pristatysime kandidatus į savivaldybės tarybos narius ir merus?

2014-12-08

Ateinantį trečiadienį, gruodžio 10 d., Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) rengia spaudos konferenciją „Kandidatų į savivaldybės tarybos narius (merus) prisistatymas rinkėjams".

Kaip rinkėjams pristatysime kandidatus į savivaldybės tarybos narius ir merus?

Joje taip pat dalyvaus projektų „Renku merą", „Žinau, ką renku", „Man ne dzin", „Maps.lt", „Baltosios pirštinės" atstovai.

Gruodžio 6 d. savo pareiškinius dokumentus pradeda teikti savivaldos rinkimuose dalyvaujantys politinės partijos, visuomeniniai rinkimų komitetai, kandidatai. Tai – vienas svarbiausių rinkimų etapų. Rinkėjai galės susipažinti su kandidatais po to, kai jie pateiks pareiškinius dokumentus. Susipažinti bus galima ne tik VRK interneto svetainėje. 2015 m. kovo 1 d. savivaldybių tarybų rinkimuose VRK bendradarbiauja su įvairiomis visuomeninėmis organizacijomis, su kuriomis kartu viešins rinkimus, supažindins su juose dalyvaujančiomis partijomis, kandidatais, jų programomis.

Spaudos konferencija Seimo Spaudos konferencijų salėje vyks gruodžio 10 d. 12.30 val. Joje bus proga pamatyti ir išgirsti, kaip rinkėjai bus supažindinami su kandidatais.

Kviečiame dalyvauti žiniasklaidos, partijų, rinkimų komitetų, kandidatų atstovus.

 

Kontaktams (VRK):

Gintautas Stalnionis, tel. (8 5) 239 6942, el. p. gintautas.stalnionis@vrk.lt

Reda Daniškevičiūtė, tel. (8 5) 239 6969, el. p. reda.daniskeviciute@vrk.lt

Dėl leidimų į Seimo rūmus prašome iki gruodžio 9 d. 16 val. kreiptis el. p. reda.daniskeviciute@vrk.lt