VRK dalyvauja Dvynių projekte „Politinės veiklos ir rinkimų kampanijų finansavimo priežiūros sistemos stiprinimas Kroatijoje"

2014-01-31

VRK kartu su Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT), Centrine projektų valdymo agentūra (CPVA) vykdo Europos Sąjungos Dvynių projektą „Politinės veiklos ir rinkimų kampanijų finansavimo priežiūros sistemos stiprinimas Kroatijoje".

Projekto metu Kroatijos valstybinė rinkimų komisija ir apygardų rinkimų komisijos bus konsultuojamos, kaip užtikrinti efektyvią politinių partijų ir politinių kampanijų finansavimo priežiūrą, kartu bus kuriamos prevencinės priemonės kovai su korupcija. Siekiant Kroatijai pristatyti įvairesnes politinių kampanijų finansavimo skaidrumo užtikrinimo galimybes, prie projekto įgyvendinimo pakviesti prisidėti ir Latvijos ekspertai iš Latvijos centrinės rinkimų komisijos bei Kovos su korupcija ir Prevencijos biuro.

Plačiau apie projektą Užsienio reikalų ministerijos svetainėje http://urm.lt/default/lt/naujienos/lietuvos-institucijos-kroatijoje-laimejo-jau-penkta-es-dvyniu-projektu-atranka