Puslapis atnaujintas 2016-03-08 14:10.


Utenos rajono savivaldybės taryba



Rinkimų rezultatas: Meru išrinktas Alvydas KATINAS.




Tarybos sudėtis

Mandatų skaičius, įskaitant merą: 25

Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Lietuvos socialdemokratų partija Čepukas Raimundas 2015-03-08
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Dijokas Rimantas 2015-03-08
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Grincevičius Albinas 2015-03-08
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Griškevičius Gediminas Valdas 2015-03-08
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Jasiūnas Vilius 2015-03-08
Lietuvos socialdemokratų partija Katinas Alvydas (MERAS) 2015-03-08
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Kaukėnas Marijus 2015-03-08
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Kazela Vytautas 2015-03-25
Lietuvos socialdemokratų partija Keraminas Virginijus 2015-03-08
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Kuliešienė Gražina 2015-03-08
Lietuvos socialdemokratų partija Lankauskas Vaidas 2015-03-08
Lietuvos socialdemokratų partija Macelienė Roberta 2015-03-25
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Miliauskas Robertas 2015-03-08
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Pakajavas Darius 2015-03-08
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Puodžiukas Egidijus 2015-03-08
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Pupinis Edmundas 2015-03-08
Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Purvinis Liuonius 2015-03-08
Lietuvos socialdemokratų partija Spietinis Jonas 2015-03-25
Lietuvos socialdemokratų partija Stasiulionis Nerijus 2015-03-25
Lietuvos socialdemokratų partija Šinkūnas Darius 2015-03-08
Lietuvos socialdemokratų partija Tranauskas Petras 2015-03-08
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Udras Kęstutis 2015-03-08
Lietuvos socialdemokratų partija Urbonas Žydrūnas 2015-03-08
Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Valinčius Vidmantas 2015-03-08
Lietuvos socialdemokratų partija Žukas Algirdas 2015-03-08

Tarybos nariai, kurių įgaliojimai nutrūko prieš terminą
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Tarybos narys Mandato panaikinimo
priežastis
nuoiki
Lietuvos socialdemokratų partija BUBULIS VALENTINAS 2015-03-08 2015-03-25 Atsisakė mandato
Lietuvos socialdemokratų partija KRAULIŠAS ROMUALDAS 2015-03-08 2015-03-25 Atsisakė mandato
Lietuvos socialdemokratų partija RINGELEVIČIENĖ ZITA 2015-03-08 2015-03-25 Atsisakė mandato
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga SLAPŠINSKAS JONAS 2015-03-08 2015-03-25 Atsisakė mandato


Peržiūrėti rinkimų rezultatus savivaldybėje


Savivaldybių sąrašas