Puslapis atnaujintas 2016-03-08 14:10.


Telšių rajono savivaldybės taryba





Tarybos sudėtis

Mandatų skaičius, įskaitant merą: 27

Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Darbo partija Adomaitis Rimantas 2015-03-22
Visuomeninis rinkimų komitetas „A. Bacevičiaus pilietinis sąrašas“ Bacevičius Algirdas 2015-03-22
Lietuvos socialdemokratų partija Bačionienė Vilija 2015-03-22
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Butkevičius Juozas 2015-03-22
Darbo partija Čekanauskas Stanislovas 2015-03-22
Lietuvos socialdemokratų partija Domarkas Adomas 2015-03-22
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Domarkas Artūras 2015-03-22
Lietuvos socialdemokratų partija Gusarovas Kęstutis 2016-01-19
Darbo partija Jurytė-Zakarauskienė Laima 2015-03-22
Lietuvos socialdemokratų partija Juška Remigijus 2015-03-22
Lietuvos socialdemokratų partija Katkus Tomas 2015-03-22
Darbo partija Kuizinas Petras (MERAS) 2015-11-22
Partija Tvarka ir teisingumas Lukavičius Almantas 2015-03-22
Lietuvos socialdemokratų partija Mikalauskas Sigitas 2015-04-02
Darbo partija Mockus Zenonas 2015-03-22
Lietuvos socialdemokratų partija Motuzas Sigitas 2015-04-02
Lietuvos socialdemokratų partija Naujokienė Stefa 2015-03-22
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Rakickas Vytautas 2015-03-22
Partija Tvarka ir teisingumas Ramšas Valdemaras 2015-04-02
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Rupeikienė Jolanta 2015-03-22
Partija Tvarka ir teisingumas Rupšys Danielius 2015-03-22
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Serva Mantas 2015-03-22
Partija Tvarka ir teisingumas Skernevičiūtė Irena 2015-03-22
Lietuvos socialdemokratų partija Šliogeris Kajatonas 2015-03-22
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Tamoševičienė Alfreda 2015-03-22
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Tarvainis Algirdas 2015-03-22
Darbo partija Vitkauskienė Virginija 2015-12-16

Tarybos nariai, kurių įgaliojimai nutrūko prieš terminą
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Tarybos narys Mandato panaikinimo
priežastis
nuoiki
Darbo partija ANGLICKAS KĘSTUTIS 2015-12-16 2015-12-16 Atsisakė mandato ir praleidžiamas eilėje
Lietuvos socialdemokratų partija GUSAROVAS KĘSTUTIS 2016-01-19 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos socialdemokratų partija KLEIVA VYTAUTAS 2015-03-22 2015-07-17 Mirė
Darbo partija KUIZINAS PETRAS 2015-03-22 2015-12-10 Atsistatydino
Lietuvos socialdemokratų partija LEČKAUSKAS KAZYS 2015-03-22 2015-04-02 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos socialdemokratų partija LUKAUSKIS MARIUS 2015-04-02 2016-01-19 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Partija Tvarka ir teisingumas TREČIOKAS KĘSTUTIS 2015-03-22 2015-04-02 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos socialdemokratų partija URBONAS SAULIUS 2015-03-22 2015-04-02 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų


Peržiūrėti rinkimų rezultatus savivaldybėje


Savivaldybių sąrašas