Puslapis atnaujintas 2016-03-08 14:09.


Šiaulių rajono savivaldybės taryba





Tarybos sudėtis

Mandatų skaičius, įskaitant merą: 25

Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Lietuvos socialdemokratų partija Albrikienė Roma 2015-04-02
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Andruškevičius Pranas 2015-03-22
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Bezaras Antanas (MERAS) 2015-03-22
Darbo partija Dunauskas Artūras 2015-03-22
Lietuvos socialdemokratų partija Gaubas Algimantas 2015-03-22
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Greičius Česlovas 2015-03-22
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Gricienė Vaida 2015-03-22
Partija Tvarka ir teisingumas Grinius Žydrūnas 2016-01-19
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Grubliauskis Arūnas 2015-03-22
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Jonuška Alfredas 2015-03-22
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Karbauskis Ramūnas 2015-03-22
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Krištaponis Darius 2015-03-22
Lietuvos socialdemokratų partija Laurinaitienė Irena 2015-03-22
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Mačiulis Algis 2015-03-22
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Motiejūnas Vaclovas 2015-04-08
Lietuvos socialdemokratų partija Neimanas Laisvūnas 2015-04-02
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Norkus Rymantas 2015-03-22
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Ramančionis Darius 2015-03-22
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Rapševičienė Aurelija 2015-03-22
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Rupšienė Regina 2015-03-22
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Rusteika Martynas 2015-03-22
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Šakočiuvienė Judita 2015-03-22
Lietuvos socialdemokratų partija Tamošaitis Rolandas 2015-03-22
Lietuvos socialdemokratų partija Vertelis Algirdas Jonas 2015-03-25
Darbo partija Volosova Ingrida 2015-05-05

Tarybos nariai, kurių įgaliojimai nutrūko prieš terminą
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Tarybos narys Mandato panaikinimo
priežastis
nuoiki
Lietuvos socialdemokratų partija BUDRYS VYTAUTAS 2015-03-22 2015-04-02 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos socialdemokratų partija GEDMONTAS VYTAUTAS 2015-03-22 2015-03-25 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos socialdemokratų partija KIRILIAUSKAS JONAS 2015-03-22 2015-04-02 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Partija Tvarka ir teisingumas LUKŠAS KĘSTUTIS 2015-03-22 2016-01-19 Atsistatydino
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai NOVOGRECKIS JONAS 2015-03-22 2015-04-08 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Darbo partija VENCIUVIENĖ INGRIDA 2015-03-22 2015-05-05 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų


Peržiūrėti rinkimų rezultatus savivaldybėje


Savivaldybių sąrašas