Puslapis atnaujintas 2016-03-08 14:07.


Plungės rajono savivaldybės taryba





Tarybos sudėtis

Mandatų skaičius, įskaitant merą: 25

Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Beierle Eigirdienė Asta 2015-03-22
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Beinoras Petras 2015-03-22
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Buividas Kęstutis 2015-03-22
Visuomeninis rinkimų komitetas „Vieninga Plungė“ Doviltis Raimondas 2015-03-22
Visuomeninis rinkimų komitetas „Vieninga Plungė“ Endrikas Robertas 2015-03-22
Darbo partija Jurčius Mindaugas 2015-03-22
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Kėsas Aidas 2015-03-22
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Klišonis Audrius (MERAS) 2015-03-22
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Martišienė Daina 2015-06-19
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Misiūnas Audrius 2015-03-22
Visuomeninis rinkimų komitetas „Plungės kraštas“ Nekrašas Julius 2015-03-22
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Pečiulis Algirdas 2015-03-22
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Raudys Tomas 2015-03-22
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Remėza Romas 2015-03-22
Visuomeninis rinkimų komitetas „Vieninga Plungė“ Skierus Liudas 2015-03-22
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Skierus Vaidotas 2015-03-22
Visuomeninis rinkimų komitetas „Vieninga Plungė“ Skurdauskienė Jolanta 2015-03-22
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Stančikas Andriejus 2015-03-22
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Stankutė Judita 2015-03-25
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Šapalas Audrius 2015-03-25
Lietuvos socialdemokratų partija Šlepetis Juozas 2015-03-22
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Taučienė Irena 2015-03-25
Lietuvos socialdemokratų partija Valaitienė Marė 2015-03-25
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Varkalys Jonas 2015-03-22
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Zamulskis Adomas 2015-03-22

Tarybos nariai, kurių įgaliojimai nutrūko prieš terminą
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Tarybos narys Mandato panaikinimo
priežastis
nuoiki
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai ARMALIS GINTARAS 2015-03-22 2015-03-25 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga KAKTYS MARIJUS 2015-03-22 2015-06-19 Atsisakė mandato
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis KERPAUSKAS ČESLOVAS 2015-03-22 2015-03-25 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos socialdemokratų partija KRAULEIDIS ALBERTAS 2015-03-22 2015-03-25 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis VAITKEVIČIUS GINTAUTAS 2015-03-22 2015-03-25 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų


Peržiūrėti rinkimų rezultatus savivaldybėje


Savivaldybių sąrašas