Puslapis atnaujintas 2016-03-08 14:05.


Mažeikių rajono savivaldybės taryba





Tarybos sudėtis

Mandatų skaičius, įskaitant merą: 27

Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Auryla Paulius 2015-03-22
Visuomeninis rinkimų komitetas „Kitaip“ Balčiūnas Alvydas 2015-03-22
Partija Tvarka ir teisingumas Bernotienė Sigutė 2015-03-22
Lietuvos socialdemokratų partija Bugnevičius Viktoras 2015-03-22
Lietuvos socialdemokratų partija Čejauskienė Judyta 2015-03-22
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Eidimtas Virgilijus 2015-03-22
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Gricienė Genoveita 2015-04-02
Lietuvos socialdemokratų partija Jarmantavičius Darius 2015-03-22
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Jautakis Gintautas 2015-03-22
Darbo partija Kačerauskienė Laimutė 2015-03-22
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Kaktys Sigitas 2015-03-22
Lietuvos socialdemokratų partija Kelmelis Juozas 2015-04-02
Lietuvos socialdemokratų partija Macijauskienė Irena 2015-03-22
Lietuvos socialdemokratų partija Matkevičius Martynas 2015-05-05
Lietuvos socialdemokratų partija Mažeikis Vytautas 2015-05-05
Visuomeninis rinkimų komitetas „Kitaip“ Memys Linas 2015-03-22
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Mitkus Leonas 2015-03-25
Lietuvos socialdemokratų partija Nagienė Laima 2015-03-22
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Rimkienė Lina 2015-03-22
Lietuvos socialdemokratų partija Seilius Darius 2015-03-22
Lietuvos socialdemokratų partija Tenys Antanas (MERAS) 2015-03-22
Lietuvos socialdemokratų partija Vaitiekienė Audronė 2015-04-02
Darbo partija Venclovas Romas 2015-03-22
Lietuvos socialdemokratų partija Vyniautas Deivydas 2015-03-22
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Virkutis Andriejus 2015-03-22
Partija Tvarka ir teisingumas Visminas Vytautas 2015-04-22
Partija Tvarka ir teisingumas Žičkus Jonas 2015-03-25

Tarybos nariai, kurių įgaliojimai nutrūko prieš terminą
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Tarybos narys Mandato panaikinimo
priežastis
nuoiki
Partija Tvarka ir teisingumas BARTKEVIČIUS KĘSTUTIS 2015-03-22 2015-03-25 Atsisakė mandato
Lietuvos socialdemokratų partija ČEPYS ALGIMANTAS 2015-03-22 2015-05-05 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga GRAMAS RIMANTAS 2015-03-22 2015-03-25 Atsisakė mandato
Lietuvos socialdemokratų partija JURKUS JONAS 2015-03-22 2015-04-02 Atsisakė mandato
Lietuvos socialdemokratų partija KRYŽIUS BRONIUS 2015-03-22 2015-04-02 Atsisakė mandato
Lietuvos socialdemokratų partija NOREIKA ANDRIUS 2015-05-05 2015-05-05 Atsisakė mandato ir praleidžiamas eilėje
Lietuvos socialdemokratų partija OSTRAUSKIS VYGANDAS POVILAS 2015-03-22 2015-05-05 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga STONKUS APOLINARAS 2015-03-25 2015-03-25 Atsisakė mandato ir praleidžiamas eilėje
Partija Tvarka ir teisingumas ŠEMETA ARVYDAS 2015-04-17 2015-04-22 Atsisakė mandato
Partija Tvarka ir teisingumas ŠIURYS SAULIUS 2015-03-22 2015-04-17 Atsisakė mandato
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai TRAKINIS PRANAS 2015-03-22 2015-04-02 Atsisakė mandato


Peržiūrėti rinkimų rezultatus savivaldybėje


Savivaldybių sąrašas