Puslapis atnaujintas 2016-03-08 14:04.


Klaipėdos rajono savivaldybės taryba





Tarybos sudėtis

Mandatų skaičius, įskaitant merą: 27

Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Lietuvos socialdemokratų partija Adomaitis Andrius 2015-03-22
Partija Tvarka ir teisingumas Alšauskienė Biruta 2015-04-17
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Balnionienė Audronė 2015-03-22
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Cirtautaitė Rūta 2015-03-22
Lietuvos socialdemokratų partija Dačkauskas Vaclovas (MERAS) 2015-03-22
Lietuvos socialdemokratų partija Dromantas Jonas 2015-03-22
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Galvanauskas Nerijus 2015-03-22
Lietuvos socialdemokratų partija Jasmontaitė Voldimara 2015-03-22
Partija Tvarka ir teisingumas Kernagienė Regina 2015-03-22
Lietuvos socialdemokratų partija Klizas Albinas 2015-03-22
Partija Tvarka ir teisingumas Kura Viktoras 2015-03-22
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Liaudanskis Algirdas 2015-03-22
Žemaičių partija Macijauskas Vaclovas 2015-03-22
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Markauskas Bronius 2015-03-22
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Norvilienė Aušra 2015-03-22
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Petrauskienė Rasa 2015-03-22
Partija Tvarka ir teisingumas Pocius Martynas 2015-03-22
Lietuvos socialdemokratų partija Preibys Egidijus 2015-05-12
Partija Tvarka ir teisingumas Riaukienė Violeta 2015-03-22
Žemaičių partija Simonavičius Raimondas 2015-03-22
Žemaičių partija Skarbalius Egidijus 2015-03-22
Darbo partija Šakinienė Andžela 2015-03-22
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Šatkus Dainius 2015-03-22
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Šeporaitienė Dalija 2015-03-22
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Šiaulys Alfredas 2015-05-05
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Tarvydas Česlovas 2015-03-22
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Vasylius Aivaras 2015-03-25

Tarybos nariai, kurių įgaliojimai nutrūko prieš terminą
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Tarybos narys Mandato panaikinimo
priežastis
nuoiki
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai BANEVIČIUS ČESLOVAS 2015-03-22 2015-05-05 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis GENTVILAS EUGENIJUS 2015-03-22 2015-03-25 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Partija Tvarka ir teisingumas KARBAUSKAS SIGITAS 2015-03-22 2015-04-17 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos socialdemokratų partija LIUTIKIENĖ LIGITA 2015-03-22 2015-05-12 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų


Peržiūrėti rinkimų rezultatus savivaldybėje


Savivaldybių sąrašas