Puslapis atnaujintas 2016-03-08 14:02.


Kaišiadorių rajono savivaldybės taryba





Tarybos sudėtis

Mandatų skaičius, įskaitant merą: 25

Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Lietuvos socialdemokratų partija Anužis Albinas 2015-04-22
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Baniūnienė Kristina 2015-03-22
Lietuvos socialdemokratų partija Cikanavičius Eugenijus 2015-03-22
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Čėsna Šarūnas 2015-03-22
Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Gliaudelienė Rita 2015-03-22
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Gružauskas Gintaras 2015-03-22
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Jakelis Kęstutis 2015-03-22
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Janavičius Algimantas 2015-03-22
Darbo partija Jurevičius Arvydas 2015-03-22
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Lakštauskas Albertas 2015-03-22
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Lukoševičius Antanas 2015-03-22
Darbo partija Meilutis Kęstutis Vytautas 2015-03-22
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Mitkus Marijonas 2015-04-02
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Moroza Kęstas 2015-03-22
Lietuvos socialdemokratų partija Muižinikas Marius 2015-03-22
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Nasevičienė Daiva 2015-03-22
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Petkevičius Karolis 2015-03-25
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Pilkis Saulius 2015-03-22
Lietuvos socialdemokratų partija Radvila Algimantas 2015-03-22
Lietuvos socialdemokratų partija Rudienė Laima 2015-07-28
Lietuvos socialdemokratų partija Silvanavičius Vytautas 2015-04-17
Lietuvos socialdemokratų partija Streikauskas Vytautas 2015-03-22
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Tomkus Vytenis (MERAS) 2015-03-22
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Urmilevičius Romualdas 2015-03-22
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Vaicekauskas Marijonas 2015-03-22

Tarybos nariai, kurių įgaliojimai nutrūko prieš terminą
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Tarybos narys Mandato panaikinimo
priežastis
nuoiki
Lietuvos socialdemokratų partija ČĖSNA AIDAS 2015-03-22 2015-04-17 Mirė
Lietuvos socialdemokratų partija KUBIAKAS ROMUALDAS 2015-03-22 2015-07-28 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga LAZAUSKAS LINAS 2015-03-22 2015-04-02 Atsisakė mandato
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis MATULEVIČIUS JUOZAS 2015-03-22 2015-03-25 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos socialdemokratų partija NEVIERA ČESLOVAS 2015-03-22 2015-04-22 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų


Peržiūrėti rinkimų rezultatus savivaldybėje


Savivaldybių sąrašas