Naujienlaiškio prenumerata

Išsiregistruoti  

*atkreipiame dėmesį, jog laukelyje "laiškas" reikia įrašyti el. pašto adresą, kuriuo pageidaujate gauti VRK naujienlaiškio RSS prenumeratą. Norėdami atsisakyti prenumeratos laukelyje  "laiškas" įveskite savo el. pašto adresą ir spauskite "Išsiregistruoti".

LNK ir „Info TV 2017-07-25

LNK ir „Info TV" televizijos transliuotas reportažas apie kandidatą Kristupą Augustą Krivicką VRK posėdžio metu pripažintas paslėpta politine reklama

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) š. m. balandžio 24 d. gavo skundą dėl politinės reklamos skleidimo, kuriame buvo nurodyta, jog 2017 m. balandžio 12 d. LNK televizija transliavo laidą „KK2" (per televizijos kanalą „Info TV" laida buvo kartojama 3 kartus), kurios viename reportažų įstatymų nustatyta tvarka, galimai buvo paskelbta nepažymėta politinė reklama. Transliuotu reportažu rinkėjai buvo skatinami bei motyvuojami balsuoti už kandidatą Kristupą Augustą Krivicką. Reportažai buvo transliuojami naujų rinkimų į Lietuvos Respublikos Seimą vienmandatėje Anykščių–Panevėžio rinkimų apygardoje Nr. 49 politinės kampanijos metu.

Priimtas sprendimas dėl Antikorupcinės N. Puteikio ir K. Krivicko koalicijos reklaminio leidinio „Neleisime valdžiai toliau vogti ir tyčiotis iš Lietuvos žmonių 2017-07-25

Priimtas sprendimas dėl Antikorupcinės N. Puteikio ir K. Krivicko koalicijos reklaminio leidinio „Neleisime valdžiai toliau vogti ir tyčiotis iš Lietuvos žmonių" išlaidų

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) š. m. birželio 6 d. gavo Lietuvos centro partijos pirmininko Naglio Puteikio prašymą leisti jo 2016 m. Seimo rinkimų politinės kampanijos finansavimo ataskaitoje nurodytą skolos įsipareigojimą (6 300 Eur) apmokėti iš Lietuvos centro partijos einamosios sąskaitos.

Paskutinė diena teikti kandidatūras į apylinkių rinkimų komisijas 2017-07-24

Paskutinė diena teikti kandidatūras į apylinkių rinkimų komisijas

Šiandien, liepos 24 d., paskutinė diena, kuomet Marijampolės savivaldybės tarybos nario-mero rinkimuose, turinčios tam teisę politinės partijos savivaldybės rinkimų komisijai gali teikti kandidatūras į apylinkių rinkimų komisijas.

Š. m. liepos 25 d. vyks Vyriausiosios rinkimų komisijos posėdis 2017-07-24

Š. m. liepos 25 d. vyks Vyriausiosios rinkimų komisijos posėdis

Š. m. liepos 25 d., antradienį, 16 valandą vyks Vyriausiosios rinkimų komisijos posėdis. Kviečiame dalyvauti arba stebėti tiesioginę transliaciją.

Vyriausioji rinkimų komisija švenčia veiklos 25-metį atkurtoje nepriklausomoje Lietuvoje 2017-07-21

Vyriausioji rinkimų komisija švenčia veiklos 25-metį atkurtoje nepriklausomoje Lietuvoje

Prieš 25 metus Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos (Aukščiausios Tarybos) nutarimu atkurtoje nepriklausomoje Lietuvos Respublikoje buvo sudaryta Lietuvos Respublikos Vyriausioji rinkimų komisija.

Internetinis balsavimas – atsakingas rinkimų modernizavimo etapas 2017-07-20

Internetinis balsavimas – atsakingas rinkimų modernizavimo etapas

Balsavimo internetu įgyvendinimas ir galimos šio proceso problemos buvo aptartos liepos 19 d. įvykusiame teisingumo ministrės Mildos Vainiutės ir Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) pirmininkės Lauros Matjošaitytės susitikime.

Vyriausiosios rinkimų komisijos nariai supažindinti su VRK informacine sistema 2017-07-13

Vyriausiosios rinkimų komisijos nariai supažindinti su VRK informacine sistema

Š. m. liepos 12 d. Vyriausiojoje rinkimų komisijoje (VRK) naujiems komisijos nariams buvo pristatyta VRK informacinė sistema.

Afganistano Islamo Respublikos delegacija domisi VRK informacine sistema 2017-07-12

Afganistano Islamo Respublikos delegacija domisi VRK informacine sistema

Liepos 11 d. Vyriausiojoje rinkimų komisijoje (VRK) lankėsi delegacija iš Afganistano Islamo Respublikos, vadovaujama Mohammad Qahir Haidari, laikinai einančio Finansų ministro pareigas.

Piliečių iniciatyva raginama uždrausti glifosato naudojimą Europos Sąjungoje 2017-07-11

Piliečių iniciatyva raginama uždrausti glifosato naudojimą Europos Sąjungoje

Europos piliečių iniciatyvos ,,Uždrausti glifosatą ir apsaugoti žmones ir aplinką nuo toksiškų pesticidų" (angl. Ban glyphosate and protect people and the environment from toxic pesticides) atstovai, š. m. liepos 10 d., Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) pateikė piliečių pritarimo pareiškimus. Pateikta 730 Lietuvoje surinktų parašų (181 popierinėje formoje ir 549 internetu).

ESBO atstovai domisi VRK politinės kampanijos finansavimo informacine sistema 2017-07-10

ESBO atstovai domisi VRK politinės kampanijos finansavimo informacine sistema

Šiandien, liepos 10 d., Vyriausiojoje rinkimų komisijoje (VRK) lankėsi Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) Žmogaus teisių ir demokratinių institucijų biuro (angl. OSCE/ODIHR) atstovas Jacopo Leone.

Biudžetinė įstaiga, Gynėjų g. 8, 01109 Vilnius
Telefonas: (8 5) 239 69 02
Faksas: (8 5) 239 69 60
El. paštas: rinkim@vrk.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre, kodas 188607150