Tarptautinėje rinkimų organizatorių konferencijoje dėmesys kibernetiniam saugumui 2018-04-20

Tarptautinėje rinkimų organizatorių konferencijoje dėmesys kibernetiniam saugumui

Š. m. balandžio 19–20 dienomis Venecijos Komisija organizuoja 15-ąją metinę tarptautinę rinkimų organizatorių konferenciją „Saugumas rinkimuose", kuri vyksta Osle (Norvegijos Karalystėje).

Vilniuje susirinko tarptautiniai politinių partijų finansavimo kontrolės ekspertai 2018-04-13

Vilniuje susirinko tarptautiniai politinių partijų finansavimo kontrolės ekspertai

2018 m. balandžio 12 d. Lietuvos Respublikos Seime įvyko apskritojo stalo diskusija „E. ataskaitos politinių partijų finansavime: Baltijos šalių patirtis", kurią organizavo Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) ir Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Žmogaus teisių ir demokratinių institucijų biuras (OSCE/ODIHR).

Nustatyti 2018 m. pirmojo pusmečio valstybės biudžeto asignavimai politinių partijų veiklai finansuoti 2018-04-10

Nustatyti 2018 m. pirmojo pusmečio valstybės biudžeto asignavimai politinių partijų veiklai finansuoti

Vyriausioji rinkimų komisija priėmė sprendimą dėl 2018 m. pirmojo pusmečio valstybės biudžeto asignavimų politinių partijų veiklai finansuoti dydžio nustatymo.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga pažeidė Politinių kampanijų finansavimo ir finansavimo kontrolės įstatymą 2018-04-10

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga pažeidė Politinių kampanijų finansavimo ir finansavimo kontrolės įstatymą

Šiandien Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) išnagrinėjo gautą paklausimą, kuriame prašoma nustatyti, ar darbo užmokestis Sauliui Skverneliui ir kitiems veiklos koordinatoriams už darbą Seimo rinkimų kampanijos metu Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungoje (LVŽS) buvo apskaitytas kaip politinės kampanijos išlaidos ir įtrauktas į politinės kampanijos išlaidų ataskaitą.

Lietuvos socialdemokratų partijos tarybos finansinės veiklos tikrinimo rezultatų ataskaitoje Politinių partijų įstatymo pažeidimų nerasta 2018-04-10

Lietuvos socialdemokratų partijos tarybos finansinės veiklos tikrinimo rezultatų ataskaitoje Politinių partijų įstatymo pažeidimų nerasta

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) 2018 m. sausio mėnesį gavo žurnalisto paklausimą dėl Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) tarybos finansinės veiklos tikrinimo rezultatų ataskaitoje nurodytų faktų, kurie yra susiję su partijos vidaus tvarka ir šios tvarkos laikymosi užtikrinimu ir atliko tyrimą.

Europoje minima Europos piliečių iniciatyvos diena 2018-04-10

Europoje minima Europos piliečių iniciatyvos diena

Šiandien Briuselyje minima Europos piliečių iniciatyvos diena. Organizuojamoje konferencijoje Europos piliečių iniciatyvų organizatoriai ir suinteresuotosios šalys dalinsis patirtimi ir aptars problemas, su kuriomis susiduria iniciatyvų organizatoriai. Šiuo renginiu siekiama pabrėžti bendradarbiavimo ir bendros atsakomybės už aktyvaus pilietiškumo skatinimą svarbą.

2018 m. balandžio 10 d. – Vyriausiosios rinkimų komisijos posėdis 2018-04-09

2018 m. balandžio 10 d. – Vyriausiosios rinkimų komisijos posėdis

2018 m. balandžio 10 d. (antradienį) 13.00 val. vyks Vyriausiosios rinkimų komisijos posėdis.

Vyriausiojoje rinkimų komisijoje vyko kibernetinio saugumo mokymai 2018-04-06

Vyriausiojoje rinkimų komisijoje vyko kibernetinio saugumo mokymai

Vyriausiojoje rinkimų komisijoje vyko kibernetinio saugumo mokymai, kuriuos vedė Nacionalinio kibernetinio saugumo centro prie Krašto apsaugos ministerijos Kibernetinės gynybos departamento Incidentų valdymo skyriaus viršininkas, kapitonas Martynas Damkus.

Diskusija – „E. ataskaitos politinių partijų finansavime: Baltijos šalių patirtis 2018-04-03

Diskusija – „E. ataskaitos politinių partijų finansavime: Baltijos šalių patirtis"

Vyriausioji rinkimų komisija ir Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) Žmogaus teisių ir demokratinių institucijų biuras (OSCE/ODIHR) organizuoja apskritojo stalo diskusiją – „E. ataskaitos politinių partijų finansavime: Baltijos šalių patirtis".

Europos piliečių iniciatyva siekiama sustiprinti tautinių mažumų ir jų kalbų apsaugą 2018-04-03

Europos piliečių iniciatyva siekiama sustiprinti tautinių mažumų ir jų kalbų apsaugą

Europos piliečių iniciatyvos „Minority SafePack – Milijonas parašų už įvairovę Europoje" (angl. Minority SafePack – one million signatures for diversity in Europe) atstovai Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) įteikė tris bylas su 879 piliečių pritarimo pareiškimais.